şükela:  tümü | bugün
3671 entry daha
  • 8. bölümü fena değildi. lip'in halleri sıktı artık bu tipten çıkması lazım acil.
  • --- spoiler ---

yanlış hatırlamıyorsam bir önceki bölümde ianla fiona barışırken,ian daha büyük dertlerimiz var o yüzden bunları takmak mantıksız gibi bir şey söylemişti,fiona üsteleyince de cevap vermeden konuyu değiştirdi.o derdin ne olduğu hakkında bir fikri olan varsa yeşillendirebilir mi?ian’ın davranışlarını baya anormal buluyorum da bu sezon.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler s8e8 ---

diğer iki bölüme nazaran biraz daha iyi bir bölüm izledik. mesajlarla dolu bir bölümdü.
    en çok frank'in sahnelerinde eğlendim açıkçası. yine 'amerikan rüyası' nın içi boş bir şey olduğunu vurguluyordu en vurucu dilden. trump da nasibini aldı tabii *
    müslümanları kanada'ya uçurma esnasında da bayağı eğlendim. son zamanlarda en çok okuduğum , gördüğüm şeyi frank'den de duydum bu bölümde 'asıl kanada özgürlükler ülkesi' amerika adına betimlenen özgürlük , o rüya ülke kavramı kanada'yı anlatan bir şey aslında. gibi gibi.
    lip e hiç girmiycem cidden sıkıcı.
    ian üzerinden de dincilerin eşcinselleri hala 'din ile iyileştirme' yönetiminin tartışılır olduğu saçmalığına, hala onlara hastalıklı muamele yapılmasına ilişkin göndermeler mecvuttu.
    diğer karakterlerde pek bir değişiklik yok zaten. bakalım önümüzdeki bölüm neler bekliyor bizi.
    --- spoiler ---
369 entry daha