3763 entry daha
  • yeni sezonunu hala neden izlemedigimi bilmedigim efsane dizi. ozellikle yeni turk jenarasyonunun bu dizi ile tanismasi kendilero uzerinde degisik etikler birakabilir. dikkat ediniz efenim
  • başrollerden birinde kendinin ve çeşitli adamların hayatını cehenneme çevirip de nedense vazgeçilmez görülen bir varoş güzelinin olduğu dizi.
    tamam, anladık: fındık kadar... ama yuh lan.
    benden başka fiona'nın kezbanın dibi olduğunu düşünen kimse yok mu lan?
  • dizinin adı shameless. bu sıfat yalnızca frank'e ait değil. tüm gallager ailesine ait. o aileden herhangi birini sevmeyi beklemeyin. sevemezsiniz demiyorum sevmeyi beklemeyin diyorum. izleyici olarak bir karakteri seviyorsanız, o karakterin yaptıklarına rağmen seviyorsunuzdur, yaptıkları sayesinde değil.

ne dedim lan ben.
  • lip'in yeni sayko sevgilisi ve özellikle lagrima cante (swh) reyiz diziye yeni bi tat getirdiler. eski haline dönüyor mu ne. s09e10 baya güzeldi valla. uzun zamandır böyle keyifli bir bölüm gelmemişti.

sonlara doğru biraz sjw zıçışı yaptılar ama, olsun o kadar.
  • 9.bölümle çok güzel geri döndüler dedim ancak 10.bölüm 58 dk olmasına rağmen yüzümde gram oynama olmadı güldürmedi. bu arada şu guatemalalı kaçak çocuk ne alaka anlayamadım. geldi ve geri gitti çocuk.
  • bozuk amerikan sosyal yapısını anlatan dizi film.
751 entry daha
hesabın var mı? giriş yap