• olması mümkün olamayan uyarlamadır. vasat bir türk dizisi olaktan ileriye gidemez.
  • (bkz: anne pizzası)
  • daha önce başkası adına utanmıştım, lakin daha önce hiç bu kadar çok kişi adına aynı anda utanmamıştım.
  • yerli dizi yersiz uzun 'un güzel süslenmiş bir hali ile pişmesi.

çok sinirlendiğim ama bir yandan da hayran kaldığım bir başkaldırış.

sinirlendim çünkü para için gerçek dizinin amına koyup, franklik yapıyorlar ve bunun başlığına bizim hikayemiz diyorlar. onların buna beyni yetmez tabi ki para hayalleriyle rüyalarında osbir çekmekten. ama ince düşünürsek hem frank olduklarını hem de bunun onların hikayesi olduğunu söylüyorlar. bir nevi frank kod adıyla med yapım'da çalışıyor. daha çok şey yazılır da gg. şaka lan ne gg si götlerine dürümle soksam bu entry'i ooo reklamımızı yaptı nayss derler.

hayran kaldığım kısım ise adamlar türkiye'yi iyi tanımış. para kazanma yolunu biliyorlar ve bunu aklamak için dizi yapmışlar lan. hem de alet ettikleri dizi bunun tam tersi mesajlar veren bir dizi de olsa.

saul goodman da benim gibi hayran kalmıştır bence.

reytingleriniz bol olsun efendim. bol bol para kazanıp her renkten para ile güzel dildolar yapıp o dar anüslerinizi genişletin.

bazı şeyler daraltılırken(kalp, mide mesela) bazıları da genişliyor elbette.
  • orjinal shameless'tan yalnızca babanın alkolik ve sorumsuz olmasını ve bir ablanın kendi hayatından fedakarlık yaparak kardeşlerini büyütmesini almış olması muhtemel uyarlama. ya bunun için telif almanıza gerek yok çaktırmadan da yapabilirdiniz. kim izleyecek sizi amerika'dan da haberi olacak.

yalnız ben bu uyarlamanın tutacağı kanısındayım.
  • uyarladıkları şeyin shameless olduğuna eminler mi? bir daha baksınlar bi bence, yine bir kore dizisi ya da hint filmi olmasın o? adını feriha koydum ve arka sıradakiler dramasını birleştirmişler anladığım kadarıyla. şey nerede, sarışın kötü kız?
  • sıçıp batırmadıkları bi bu kalmıştı...
  • adını shameless mı koymuşlar?
  • 1.sezonun bitmesine az kala yaptığım tespittir. umarım yanıltmaz.
  • shameless izlememiş halkımız için ağlamalı zırlamalı bi dram dizisinden öteye geçemeyecek çoğu türk dizisi gibi kaliteden yoksun bir şekilde ilerleyecek yapımdır.
hesabın var mı? giriş yap