şükela:  tümü | bugün
 • the l word'ün en aktif en seksi lezbiyen karakteri, katherine moennig tarafından canlandırılmaktadır.
 • the l wordin hizli capkini, androjeni, boguk sesi ile seksi kizi. bir cicekten digerine hizla konarken rosanna arquettea konduktan sonra ucma yetenegini kaybetmistir.

  o kadar androjen bir profil cizmektedir ki bir bolumde kendisine gayler asilmistir. (bkz: katherine moennig/@kafka) daki linkleri gorunce nasil diyebilirsiniz ama oyle.

  gercekteki cinsel yonelimi * bilinmemektedir.
 • the l word cok basarili, yaratici, fark yaratan kuafor karakteridir. ancak ikinci seasondaki sac kesiminden ** sonra alacagi bazi sac kesim islerini kaybedecegi beklenmektedir.
 • l word un en saglam karakterlerinden biri, muthis yetenekli, cok güzel, cok seksi, hayatimda bugune dek gördügüm en güzel kadinlardan biri. (bkz: hastasiyim)
 • ses tonu da müthis olan insan ötesi varlik.
 • baştan sona l word ile ilgili spoiler içerir, aman dikkat.

  --- spoiler ---

  the l word'ün en sabit karakteridir kendisi. ilk sezondan beri karakteri pek gelişim göstermemiş, yalnızca aşık olduğu zamanlarda biraz değişir gibi olmuş, ama ilişkilerinde dikiş tutturduğu 5 sezondur görülmemiştir. son sezonda en iyi arkadaşı jenny'yle beraber olmaya başlamış ve böylelikle kimilerimizi öfkeye, kimilerimizi sevince gark etmiştir.
  genel olarak bence çok duygusal biri shane. ‘uçkuru düşük’ olmasının ve kimseye bağlanamamasının sebebi kendine olan güvensizliği. fiziki olarak ne kadar güzelse (ki bence harika bir güzelliği var) karakter olarak o kadar zayıf, eh sebebi düşünüldüğünde aslında hak vermek gerek, anasız babasız büyümüş aile, şefkat, sevgi göstermek nedir bilmiyor. ama buna karşın çok iyi bir arkadaş(5.sezon sonunu saymıyorum) ve aşık olduğu zaman gerçekten aşık oluyor -carmen'e olduğu gibi- ama kendinden korktuğu için ilişkiyi yürütemiyor. 3.sezon sonunda carmen'i öyle gelinlikle bırakması affedilir şey değildi ama ben onu hep anlamaya çalışıyorum. bence carmen uzun vadede üzülmesin diye böyle bir şey yaptı. evet, her koşulda kendisini seviyor ve destekliyorum, ağlayınca kıyamıyor, gülünce seviniyorum. ama bu gidişim iyi değil zira dizi karakterini gerçek sanmaya doğru gidiyorum galiba.

  --- spoiler ---
 • ergenlikte takılı kalmış sokulganlık ahh ahh içimi törpülüyor... sevmekten çok şefkat gösteresim var benim.. neden?
 • rüyalarıma giren yegane dizi karakteridir kendisi. normal haliyle hiçbir çekiciliği olmayan bir kadının yarattığı bir efsanedir aynı zamanda.
 • güzelliğini her sezon iddialı, pek çok kadına yakışmayacak saç modellerinden başka biriyle karşımıza çıkarak kanıtlamış, gelmiş geçmiş en sevdiğim dizi karakteridir. nitekim ani bir kararla gaza gelip elimde shane resmi ile kuaföre gitmişliğim vardır ancak bu ilk ve son denemem olmuştur.

  --- spoiler ---

  5. sezon 8. bölümde molly'ye katılmamak elde değildir.

  phyllis: where are you going?

  molly: to go gay for shane. we’re going to adopt chinese babies and live in a trailer park.

  --- spoiler ---