• nüfus kütüğünde kayıtlı olmayan kardeşim!!

kaç yıldır benim gibi bi adamı çekebilmiş ve anlamış bir insan evladı*.. bana nazını geçirebilen ender kişilerden biri! bir suser olarak mantık ve akıl'ın b.kunu çıkarmış entrylerini merak ve istekle bekliyorum!
  • will smith'e benzerliğiyle** gönüllerimizde taht kurmuş 78inci yurt fedaisi.
  • nickini hatırlamam icin "hani var ya, amerikalı basketci, uzun ve zenci" seklinde acıklama yapmıs adam.

simdilik işe yaradı gibi duruyor.
  • bendeniz, dini bir konuda şaka mahiyetinde hafif sakat bir espri yapınca hiç çekinmeden ciddi bir şekilde töbe töbe dedikten sonra önündeki cin-vişne bardağına uzanıp aynı ciddiyet ile içmeye devam eden, gürültü çıakrmak konusunda özel bir eğitim gördüğünden şüphelendiğim, ne bok yese kızamadığım unofficial kardeşim*
  • (bkz: shaq attack)
  • (bkz: shaq fu)
  • yurt odasında maniaque kişisi ile beraber idare hukuku çalışırken*gayet sakin ve rahat bir şekilde yemeğini yiyen bir adamdı..

sonra ne olduysa oldu, biz orda hukuktur ottur boktur diye kafa yorarken adam bi anda sakin halinin her zerresini koruyarak kafasını kaldırdı ve "godzilla iguananın büyümüş haliydi di mi?" diye patlattı..

işte böyle, anlık nokta saptamaları ve demeçleriyle insanı ortadan yaran bir şahsiyet..

şimdi de dalga geçiyo, "entry diye hikaye yazdı herif" diye..
  • anlık durum değerlendirme ve potları ile beni benden alan kardeşim

bu nev-i şahsına münhasır kişilik, telefonunun gprs ayarları bozulduğundan dolayı ahiret soruları ile ortalığı kasıp kavurduğu sırada dana gibi böğürerek

"ulan eskiden giren şey şimdi neden girmiyo lan??" demiştir.. biz yurt odasındayızdır..g.tsel güvenlik nedenlerinden ötürü oda numaramız burada deşifre edilmeyecektir
  • merdivenleri inerken kafasından geçen milyonlarca düşünce sırasında, merdivenleri çıkan tanıdığı biri ile karşılaşınca bünyesi reset yiyen şahıs!

not: tavsiye ederim her kula nasip olmaz böylesine dumur bir surata şahit olmak!
hesabın var mı? giriş yap