• gökten köpekbalığı yağan film. sadece fragmandan gördüğümüz kadarıyla patlama sahneleri paint ile yapılmış.
    bir de üzerine yüzlerce metre yükseklikten düşen 6-7 tonluk köpek balığını elindeki çükübik motorlu testereyle hiç bir şey olmadan ikiye ayıran adamı* gördükten sonra lsd nin yasallaşmasını beklemeye gerek kalmadığını düşünüyorum.
  • saatte yaklaşık 250 km hızla esen bir tornadonun içinden uçarak üzerine gelen yaklaşık 1 tonluk köpekbalığını elektrikli testereyle ikiye bölen ve bunu yaparken yerinden hiç kıpırdamayan bir adam var bu filmde. evet her şeyi geçtim buna takıldım. köpekbalıkları uçsun, hatta kanatlansın ama bu olmasın. bu olmayaydı çok iyiydi.
  • sözlükte görünce açıp baktığım film. bir adet köpekbalığı birkaç bin feet irtifada helikoptere asılmış düşürmeye çalışıyor diğeri de o sırada ön planda uçarak geçiyor. bemce gayet normal neyini beğenmediniz anlamadım.
  • yapanın da, oynayanın da belasını bulmasını umduğum video kaydı.

nasıl ki her boşaldığımızda çocuk olmuyorsa, her kamera kaydı da film olmuyor. en güzel örnek de bu kayıt.

"1 milyon dolar harcayıp 86 dakika milleti götüyle güldürebilir misin?" diye soranlara artık cevabım "evet". "film" diye ciddiye alıp, horror, sci-fi ve thriller kategorisine sokanın da aklını s... neyse, onun suçu yok.

son olarak, fena haber: 2014 - sharknado 2! (hassiktir diyorum!)
  • bilim kurgu olduğu iddia edilen bir film. hortumun içindeki köpekbalıkları fikrini hangi arkadaş düşünmüşse kendisine özel bir ödül verilmesi gerek.

http://www.imdb.com/title/tt2724064/
  • sözlükte başlığı görmemle sevinmem bir oldu. tüm insanlığın kendine bir pay çıkarması için izlemesi gereken film.

bazı nedenlerle bu harika filmi izleyemiyorum. umarım, en azından sonuna yetişebilirim. bu filmi sonuna kadar izleyebilen insan, olgun ve güzel bir bireydir.

ancak, bu filmin neden çekildiğini ise sanırım hiçbirimiz öğrenemeyeceğiz.

galiba hayatımda yalnızca iki insanı hiç anlamadım. biri abdullah gül, biri bu filmi çeken arkadaş.
  • şu an kanal d de 2. si olan yapım. ilk defa izliyorum ağzım açık kaldı. bu kafaya eriştiren bir şey varsa , denemek isterim , yeşillendirebilrisiniz. 747 'de hostese smaç vuran köpekbalığı var.
  • su an babamin bir arkadasiyla hep birlikte izleyip yok artik dedigimiz film. arada kahkahalar da atiyoruz. allah razi olsun yayinlayandan cekenden falan epey iyi geyik dondu ve iyi gulduk.

--- spoiler ---

oh aman tanrim kizi butun olarak yutan kopekbaliginin icine girip kizi kurtardi adam an itibariyle ahahahhaha

--- spoiler ---
  • kanal d sayesinde 2.sini izledigim, ust duzey efektlere sahip bilim kurgu yapimi. insanlarla tassak gecercesine yapilmis bir film
  • hani biri çok kötü bir espri yaptığında "o kadar kötü ki o yüzden komik" dersin ve içinden allah belanı versin ahmet ya deyip istemsizce o esprinin kötülüğüne gülersin ya, bu da işte öyle bir film. berbatlığı eğlendiriyor. daha kötüsü de olacakmış. ikincisini yapıyorlarmış. deneyim olsun diye onu da izlerim ama baştan sona dayanabilir miyim bilmem.
hesabın var mı? giriş yap