şükela:  tümü | bugün
 • şimdiye kadar hiç duymadığım bir psikolojik rahatsızlık üzerine kurulu olduğu için çok şey öğrendiğim ve çok başarılı bulduğum gerilim romanı.

  --- spoiler ---

  (bkz: münchausen syndrome by proxy)

  --- spoiler ---
 • gillian flynn'in 2006 yılında çıkardığı roman. aynı zamanda dizi olarak çekimi için hbo ile anlaşıldı. başrol için amy adams açıklandı. çok ses getirecek, buralar değerlenecek.
 • büyüdüğü kasabada işlenen cinayeti araştırmak için yıllar sonra kasabasına dönen gazeteci camille preaker'ın başından geçenleri anlatacak olan dram/gerilim türündeki dizi. 8 bölümden oluşacak bu yapımda başkahramanımızı canlandıracak olan tanrıça amy adams aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenmiş. dizinin gelecek yıl yayın hayatına başlaması bekleniyor.
 • "i'm a cutter, you see. also a snipper, a slicer, a carver, a jabber. i am a very special case. i have a purpose. my skin, you see, screams. it's covered with words - cook, cupcake, kitty, curls - as if a knife-wielding first-grader learned to write on my flesh. i sometimes, but only sometimes, laugh. getting out of the bath and seeing, out of the corner of my eye, down to side of a leg: babydoll. pulling on a sweater and, in a flash of my wrist: harmful."

  petticoat. wicked. queasy. perky.

  "a few quick cuts and cunt becomes can't, cock turn into back, clit transforms to a very unlikely cat, the l and i turned into a teetering capital a."

  panty. cherry. sew. baby.

  "yet most of the time that i'm awake, i want to cut. not small words either. equivocate. inarticulate. duplicitous."

  dün bitirdim okumayı. gillian flynn'in bu ilk romanında gone girl'ün ayak seslerini duymak olası: günlük yazıları, twist-üstü-twist...

  dizisinin çekileceğini yeni öğrendim ve tam da hbo'ya göre bir iş: son derece high-concept. bazı sahnelerin nasıl çekileceğini ise şimdiden merak ediyorum. ama, en çok, rolling roulette'i: çocuklar ve camille'in dilden dile ecstasy geçirmelerini ve elbette ki eski-çocuk-yeni-yetişkin john ile camille'in birlikte geçirdikleri geceyi...

  ve: çekilmiş, temizlenmiş ve çamaşır suyuyla beyazlatılmış 56 küçük dişi...

  vanish.
 • amy adams’a ilk emmy’sini getirecektir.
 • sonunda! sonunda!
  mini diziden ilk görüntüler hbo’nun 2018 tanitim filminden geldi! (1.27’den itibaren)
  bayildigim patricia clarkson anne rolunde, ancak uvey kardes rolunde eliza scanlen muhtesem gorunuyor!
  amy adams da harikalar yaratacaga benziyor.

  dizinin yonetmeni big little lies’i da yoneten jean-marc vallée. cok heyecanliyim sozluk!
 • geliyor gonlumun efendisi!
  teaser’i yayinlanmis.
 • buffy the vampire slayer 'ın yapımcılarından olan, to the bone'nun 1964 doğumlu kadın yönetmeni marti noxon'un projesi. teaser iyi görünüyor, patricia clarkson da kadroda.

  her eve imdb
 • yayın günü belli olmuş: 8 temmuz'da başlıyor gönlümün efendisi!