şükela:  tümü | bugün
  • slopestyle da winter x gamesi ust uste 4 kez kazanan* hayvan zat.ustelik 86 dogumlu.ayni zamanda pro skater.bunlara ragmen g.tu kalkmamis ustelik.
    (bkz: http://www.burton.com/…ember_bio.asp?teammemberid=1)
  • flying tomato lakapli snowboardcu.
  • kendisi 1986 yılında ayağında bir adet snowboard'la doğmu$ bünye. snowboard yarım silimdirde uzun yıllar ambargo koyacak ki$idir, aynı zamanda.
  • konusmasi, kiyafetleri ve sac modeliyle, olimpik sporcudan baska her seye benzeyen adam. bir talk show'da gordum gecen, pantalon uzerine salinmis kirmizi gomlek, kahverengi yelek, beyaz pantalon ve siyah spor ayakkabi giymisti (yeminle soyluyorum aynen boyleydi). bir iki kere de konusurken gordum, " it sucks, you know" anafikriyle demecler veriyor.

"flying tomato" demis italyanlar ama "flying white trash" daha iyi olurmus sanki.
  • günündeyse muhteşem performanslar sergileyen; ama gününde değilse felaket derecede yayan hoş şahsiyet. ayrıca kızıla çalan saçlarının da hastasıyım. çok genç olmasından mıdır bilinmez masum bir yüzü var. bu da onu epeyce bir sevimli hale getiriyor. zaten turnuvalarda kendisine yönelik deliler gibi çığlık atan hatunlar bunun bir göstergesi.
  • kendi tasarladığı snowboardu almak için babama yalvardığım, " e hadi ozaman" şeklinde mağzadan içeri girmemizle çıkmamız arasında neden olduğu karakter deişiminin bir hayli fazla oluşu beni şaşırtmıştı. zaten girmemizle çıkmamız bir oldu da diyebilirim. ama keşke olmasaydı =)
  • kendisi hp'nin "the computer is personal again." reklamında oynamıştır..
    reklamda "master of snowboard, gold medals and gravity" olarak adlandırılmıştır.
    (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=-k8gyl5-xrm)
  • 2010 kis olimpiyatlari acilis seremonileri de dahil olmak uzere, usa snowboarding team'i kameralar her gosterdiginde, takimla her reportaj yapildiginda kameranin ve mikrofonun resmen suratinin dibine sokuldugunu gordugumuz, pek bi meshur snowboarder. her dakka kameralar bu cocuga oyle bi zoom yapiyo ki amerikali diger atletler yaninda placeholder gibi duruyorlar.

ama kendisi de surekli gulumseyen, sorulan her soruya tatli tatli cevap veren mutevazi bi havuc kafa. sansi bol, yolu acik olsun.
  • flying tomato. adamin yaptigi bu, kizil buklelerini savura savura ucmak. sadece profesyonel bir snowboardcu degil ayni zamanda da skateboardcudur da. hatta tony hawk tarafindan ke$fedilmi$ zamaninda.

colorado'da bir dagda red bull'un bu adam icin yaptirdigi bir half pipe bulunmakta. adamin kendi half pipe'i var be, yuh! bakalim, birkac saat sonra 2010 vancouver ki$ olimpiyatlarinda gozlerden uzaktaki bu mekanda ne numaralar geli$tirmi$ gorecegiz.
    bu arada, adam 6 ya$indan beri* snowboard yapiyor yahu; hem ki$ hem de yaz x games'inde madalyalari goturuyor ve senede bir half pipe'i dolduracak kadar para kazaniyor. bo$una animal demiyorlar.
  • an itibariyle olimpiyat şampiyonu olmuş, gelmiş geçmiş en yetenekli board efsanesi.