şükela:  tümü | bugün
 • slipknot'ın #6'sı titanium drumlı perküsyonist, grubun kurucularından palyaço kişisi.. adam* bir buçuk metre ene ve bir buçuk metre genişlipe sahip olmasıyla tanınır..
 • ayrıca kendisi bu yerinde duramayan sayko palyaço imajıyla çelişebilecek şekilde evli ve 4 çocuk babasıdır. konserlerde kendinden geçip her yere kafa atar o yüzden çok ciddi şekilde yaralanmıştır pek çok kez. (beyin sarsıntısı, omurga zedelenmesi, dikişler..) dj sid wilson ile aralarında tatlı bir rekabet vardır. dövüşürler sahnede ama normalde birbirlerini acayip severler.
  kendisi bir dönem alkolik olmuştur ama karısının sayesinde içkiyi bırakmıştır.
  bazen grubun sözcüsü gibi bir çok röpörtajda konuşur ve acayip mantıklı şeyler söyler. hayranlar ve müzik endüstrisi hakkındaki yorumları müthiştir. slipknot hayranlarını çok över.iowa turnesi zamanındaki bir röpörtajda hiç tanımadığı hayran gençlerin des moines daki evine gelip hayrına çimlerini bile biçtiklerinden bahseder. bu çocuklar "sen turneye çıkıyorsun.karın çocuklarla evde yalnız.biz çimlerini seve seve biçeriz" diye onun gidin demesine rağmen yardım ediyorlarmış. bunu anlatırken kendisi "böyle bir olayın parçası olmak müthiş" demiştir.
  gençliğinde kaynakçılık işi yaptığından chrisin ve kendi davul setini o hazırlar. yukarı aşağı hareket eden titanyum davullar onun eseridir. joeyin solosunu attığı dönen sisteme de katkısı olmuştur bizzat.
  slipknot un dvd siyle ilgileniyor bu ara. normalde albümün dizaynının hazırlanmasından da sorumludur.
  to my surprise adında henüz çok başarılı olamamış bir sideprojecti de vardır. maskesiz haliyle takılmaktadır bu grupta
 • slipknot'ın görsel sanatlarını emanet ettiği adam. çoğu insanın onu gereksiz görmesine karşın o slipknot videolarını yönetir, artworklere katkıda bulunur, birbirinden arıza maskeler tasarlar. müzikal açıdan katkısı tartışılır.