şükela:  tümü | bugün
  • vine starmis kendisi. parlak, baby face teenager akiminin son ornegi olsa gerek. bosver hata yap, partiye devam, hadi akiyoruz bu aksam temali da bir sarkisi varmis bu genconun.

37 dakika icinde itunes listesinde 1 numaraya cikan life of the party isimli sarkisi
  • never be alone isimli şarkısıyla takdirimi kazanmış genç. 98 doğumluymuş, helal olsun. güzel iş çıkarmış.
  • albumu handwritten billboard 200'e 1 numaradan girmis. rastgele dikkatimi cekti, lan dedim baya cahilim sanirim muzik konusunda. herif bir numaradan girdigine gore baya onemli biri olmali.. sonra sozluge baktim. anladigim kadariyla pek o kadar da cahil degilmisim.

kim lan bu herif?
  • geleceği çok parlak, ses tonu harika. yetenek avcısı m.o.n ekşi sözlükten bildirdi.
  • genç kızların yeni sevgilisi müzisyen. efendi bir çocuğa benziyor. justin bieber gibi antipatik değil. zaten teke tekte çok pis döver bu castini. geleceği parlak gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=n7vclnbnjqs
  • cikardigi albumu gercekten cok hos olan sarkici.

umarim buralar entri dolar. justin bebesinden daha iyi yerlere gelir.
  • stitches şarkısı leziz.
  • ı know what you did last summer isimli şarkısıyla takibe aldığım genç şarkıcı. tipi falan da iyi tamamdır bu iş.
  • 42. people's choice ödüllerinde en iyi çıkış yapan sanatçı ödülünü kapan yetenek abidesi.
  • ingiltere top3'deki üç şarkının da justin bieber'a ait olması durumunu "stitches" parçasıyla usulca alan bir başka kanadalı. evet, 98 doğumlu... 98 ulan!1!
    stitches parçası çok sağlam, bağımlılık yapıyor. aynı zamanda "i know what you did last summer" gibi ilginç isimli bir şarkısı daha var. ilginç diyorum çünkü adı amerikan-gençlik korku filmlerini akla getiriyor. ama şarkının korku öğeleriyle bir alakası yok tabii. güzel şarkı aynı zamanda.