şükela:  tümü | bugün
  • '90 cambridge doğumlu güzeller güzeli kadın. youtube'ta nanalew adı ile amatör videolar yayınlıyor bu güzellik. awolnation'a ait sail'e çektiği amatör kliple meşhur oldu ardından youtube bu güzel kızımızı ve yanındaki arkadaşını*saflarına katıp işvereni oldu falan falan.

(ve işin en boktan kısmı beni kendine aşık etti sürtük. an itibariyle saat 7'ye gelmekte ve yaklaşık 5 saattir youtube'taki yaklaşık yüz videosunu tek tek izledim.)
  • sail videosundan once magnum'un bir yarismasini kazanarak magnum'un bilmem ne yuzu olmustur. bu yarismadan kazandigi para ile sail'i kayda aldigi canon 60d'yi almistir. eski vloggerlardandir.

"hatunda para var almis ciks kamera cekiyor arkadas" derken yarismadan kendi cabalariyla kazandigini ogrenmis, kendisini takdir etmistim.

meekakitty'nin kankasidir.

su siralar magnum avrupa turu kapsaminda turkiye'ye gelmis.
  • videolar güzel, gerçekten güzel ama bunu başkaları da yapar. başkalarının yapamayacağı şeyleri merak ediyorum. bunda da var gibi duruyor. rastlaşsak ya new york'a uzak değil aslında gidilir belki.

(bkz: gel bi konuşcaz)
  • (bkz: #40625774)
  • kendisinin sail şarkısına çektiği amatör klip youtube'da orijinal klipten 5kat fazla izlenmiş.
  • videoları o kadar sevimli ki, o sevimliğe hayran olmamak elde değil, evet çok güzeldir, ayrıca bir o kadar da mütevazi, oldukça eğlenceli, yazdığınız commentlere, twitlere bizzat cevap verir.
  • kendisinin sadece beyaz fondötenli haline aşık olan, doğal ten rengi (buğday) ve saç rengi (kahverengi) ile türk erkekleri tarafından abartılı şekilde beğenilmeyen güzel kadın. bu beyaz delisi erkekler kendisini beğensin diye mütemadiyen beyaz fondötenle dolaşmalı, ve de kırmızı ruj sürmeli. en doğal şu resmini bulabildim.
  • kendisinin bazen, girdiği triplerden dolayı, güzel mi yoksa ortalama bir hatun mu olduğunu kestiremediğimdir - çirkin demiyorum ha - ama kesinlikle çok tatlı lan.