şükela:  tümü | bugün soru sor
  • spotify'ın öğrenci indirimini alabilmeniz için kullandığı kimlik ve uygunluk doğrulama yazılımı.
  • 3rd party olarak (hizmet sağlayıcı gibi mi çevirsem bilemedim) olarak kimlik doğrulama hizmeti veren firma. spotify'a öğrenci indirimi ile üye olayım dedim öğrenci belgemi yükledim. sonra spotify'a girip şarkı açmaya çalıştım bir baktım ki hala hesap aktif değil, spotify'ın sitesine girdim demişler ki sheerid ile temasa geç. hani sitelerde adını soyadını derdini yaz bize ulaş yazan yerler var ya onu doldurdum 13 dk sonra cevap verdiler biz sizin için buradayız sorununuzu çözdük minvalinde. bu cevapdan 5 dk önce de öğrenci belgen doğrulandı maili gelmiş. sonuç olarak ne iş yaptığın değil o işi nasıl yaptığının önemli olduğunu ispatlayan çok hızlı bir çözüm sağladılar bana. benim derdim çok önemli değildi tabi ki ama adamlar bunu o an dünyanın en büyük sorunuymuş gibi yaklaşıp çözdüler, ha bir de bunlar amazon'a falan da hizmet veriyorlar baya mail yağıyordur bunlara diye düşünüyorum genel olarak bu kadar hızlılar mı yoksa bana mı denk geldi orasını bilemem tabi.
  • gözünüzü sikeyim dediğim firma. yüklediğim belgede açık seçik belli olan tarihi göremiyorlar.
  • spotify'a amazon'a falan doğrulama hizmeti veren sikimsonik işletme, dükkan, yazılım. gelelim neden sikimsonik olduğuna..
    elime yakın tarihte aldığım bi öğrenci olduğumu ispatlar bir belge geçince dedim ki reis bu spotify'ı öğrenciye çevir. girdim edeplice formu doldurdum, belgenin 2 adet alınış tarihiyle ilgili fotoğrafını çektim, her şey mükemmel durumda en ufak bir problem yok sheerid'yi saymazsak. neyse spotify dedi ki 3 güne hallolur ortak senin iş ben bekliyorum. 3. gün spotifydan bildirim gelmedi ben de bi kıllandım baktım sheerid ile iletişime geçin diyor ben de yönergelere uydum iletişime geçtim, contact us kısmından yazdım, hala bekliyorum dönmelerini maille. yani üstteki arkadaşın dediği gibi 15 dakikada falan şu an yapmıyolar. bozmuş olabilirler. bi öğrencidir mührünü vuramadılar 1 haftadır. ortamlarda 3rd party yazılım diyip devlet dairesinden yavaş iş hallediyorlar özetle.

edit:bunu yazdıktan sonra premium onaylandı bu sabahta sheerid döndü maille.