• -caner erkin'in eski eşini cansiperane savunan yazar.-

asena, sen misin?
  • kadının kırosu bir yazar.
  • sen önce beynini geliştir, sonra beni eleştir ;) kullandığı cümlelerle kendini nasıl da yansıtmış. başlığımda bana hakaret etmeye çalışıp da kendi zihin yapısını ve dünyasını dökmüş adeta :) kendisine bol bol kitap okumasını tavsiye ediyorum. okuduğunu anlamada ve aktarmada çok zayıf kalıyor zira. laf kalabalığından öte gitmeyen içi boş ve sığ cümleleri var. bir şeyi savunurken onun argümanlarını da ortaya dökersin; ben buna katılmıyorum ve inanmıyorum derken gerekçen hakaretten, karşı tarafı aşağılamaktan öte gitmiyorsa eğer bu durum; senin 'mal'dan bir farkın kalmıyor. kendisine acil şifa diliyorum. buarada saldırganlığın da özgüvensizliğinden ileri geliyor.*
  • (bkz: varoş)

anlamadığı bilmediği her mevzuda uydurup masal anlatmayı seven terbiyesizin tekidir.

ulaşamadığı ciğeri pisleyen ilkel varlık.
  • katheryn winnick'ten güzel hatun.
  • bir eksi sozluk yazariydı.
  • bir eksi sozluk yazari.
  • tam zamaninda hayatima girmis guzel insan. hani her konuda farkli zevklere sahip oldugun ama gene de kendini yakin hissettigin insanlar olur ya. bu yazar kisisi tam olarak o insan. o kadar icten, o kadar samimi ki. bir de herseye kendine ozgun bir bakis acisi var, o kadar ki kendisiyle ayni gruba girebilecek, boyle baska bir arkadasim yok. her zaman, her konuda fikrini alasim geliyor. felaket iyi bir dinleyici. hic sikilmadan saatlerce seni dinleyebilir. misal derdini anlatirsin, sadece dinlemez, derdini seninle birlikte yasar bu manyak. bazen senin derdin onu daha cok uzer. ki sonunda sen onu telkin etmeye/ iyilestirmeye calisiyor bulursun kendini.

aci yonleri de var ama, bu deli bazen sana oyle ozgun bir fikir veriyor ki, burnun boktan cikmiyor sonra. gerci bazen tam tersi bir oneriyle geliyor, kimsenin sana daha once soylemedigi, ama cok iyi geliyor o oneri, tum sorunlarin bir anda cozulmus buluyorsun kendini. ortasi yok bu delinin*
  • düzenli olarak nazarlara geldiğini tahmin ettiğim insan üstü yaratık. born to be blond yani, akıllı sarışın. maşallah, elhamdülillah.
  • harley quinn'i çok iyi oynayacağını düşündüğüm yazar.
hesabın var mı? giriş yap