şükela:  tümü | bugün
  • özellikle elbise, bluz ve ayakkabılarının modellerine bayıldığım, web adresinde hizmet veren, uygun fiyatlı bir yabancı bir internet sitesi.

lakin hiç alışveriş yapmadım zira güvenemiyorum. kalitesinden emin değilim ama modeller beni inanılmaz cezbediyor.

bir de belli bir tutarın üstünde bedava kargo hizmetleri var ama o tutarın altında kaldığınızda ürünün fiyatı kadar daha kargo ödemeniz gerekiyor ki beni alışveriş yapmaktan uzaklaştıran şey de bu. denemediğim bir yerden yüklü miktarda alışveriş yapmak istemiyorum, denemediğim bir ürün için yüklü miktarda kargo ödemek de istemiyorum; kaldık yani böyle.

deneyen bilen varsa yeşillendirmesini rica ederim.
  • bir tek benim mi alakamı cezbetti bu site ya?

inanılmaz derecede hoş ve farklı modelde elbiseler var. fiyatlar da öyle aman aman pahalı değil. normalde internetten alışveriş falan yapmam. o yüzden de alışveriş sitelerine bakmam. ama bu sitenin reklamı bir iki defa karşıma çıktı. baktım ilgi çekici modeller var, girip karıştırdım. düşünün yani (ister fiziken ister internetten) alışveriş diyince köşe bucak kaçan ben, her gün kolaçan eder oldum bu siteyi.

ciddi manada şahane elbiseler var. alayım dedim, seçemedim, o derece. bir baktım önüme çıkan on elbiseden dokuzunu beğenmişim. henüz bir alışveriş yapmadım. hani sipariş etsem nasıl bir şeyle karşılaşırım bilmiyorum. çünkü bazı elbiseler model üstünde sergilenmemiş. çizim gibi duruyor, o kadar güzeller.

bu kadar güzel olması da düşündürmedi değil. bu siteden alışveriş yapan hanımlar varsa ya buraya ya da şahsıma mesaj yazsa da bilgilensem keşke.
  • avrupa ve amerika'da çok popüler olan bayan giyim alışveriş sitesi. yabancı instagram fenomenleri ve youtuberları sıklıkla bu siteden giyinirken veya alışveriş videolarında görebilirsiniz. sürekli reklamı çıkıyordu karşıma, ben de neden yabancı site çıkıyor şimdi kargo ücreti kim bilir ne kadardır artık anca bir ayda ürün gelir vs. diye düşünüyordum. meğer türkiye'de de satışa başlamışlar.
  • sonunda dayanamayıp, az önce çeşit çeşit kıyafet sipariş ettiğim web sitesi. ürünler elime ulaşınca editleyeceğim.

edit: henüz ulaşmadı.
  • elbiseler harika, etekler desen gerçek olamayacak kadar iyi ve ucuz duruyor.

site genel olarak şahane ama bunların hepsi sonuç olarak bahane.* ben de dayanamayıp bir sürü elbise, takı vs. alanlardanım, ancak ödeme sayfasında en azından telefonuma gelen bir kod vs. olsaydı içim biraz olsun rahat ederdi.

edit: ürünler dün elime geçti, elbiselerin kaliteleri beklediğim kadar iyi değil, hem kumaşları hem de dikişleri özensiz. fiyat performans dengesine baktığınızda sınıfta kaldığını söyleyebilirim, modeli özellikle çok beğenmediğiniz sürece çok da tavsiye etmiyorum. takılar çin malı, zaten sitenin farklı bir iddiası yok, bir kere taktıktan sonra kararacak türden, bu nedenle beklediğim gibi geldi diyebilirim.

bedenler genel olarak geniş, ben sadece elbise aldım ve elbiselerin hepsi düşündüğümden geniş geldi. small giyiyorsanız xs almanızda yarar var, bazı elbiselerde ayrıntılı cm vs. bilgisi var onlara dikkat edebilirsiniz.
  • ulan siparişlerim bi elime ulaşsa da şuraya yorum kassam dediğim alışveriş sitesi.

her şey o kadar güzel görünüyor ki. kendimi zor durdurdum.

günde üç kez kargom nerde acaba diye siteye girmekten sinirlerim bozuldu.

(bkz: despatch from sorting center)

edit:siparişlerim elime ulaştı bugün. ürünler fotoğraflardaki gibi. ancak kumaşları çok kaliteli değil bilginize. dikişleri kötü. gece elbisesi falan çok alınmaz bence bu nedenle.
    ben terlik, plaj çantası, cüzdan, saç bandı, bikini falan ufak tefek şeyler almıştım denemek için. fiyatlar çok uygun olduğu için siparişim üzmedi beni. denenebilir diye düşünüyorum.
  • kız arkadaşımın 8 adet ürün aldığı alışveriş sitesi.

ürünlerin kalitesi ve teslimat süresi ile ilgili "edit" ekleyeceğim. şimdilik hoşçakalın.

edit: normalde kargo ucreti 27.5 tl. 185tl uzeri kargo ucretsizmis arkadaslar.

edit: 15 agustos’da verdigimiz siparis 29 agustos’da teslim edildi. yani teslimat suresi makul bence (arada 4 gunluk bayram tatili de vardi)