şükela:  tümü | bugün
  • özellikle elbise, bluz ve ayakkabılarının modellerine bayıldığım, web adresinde hizmet veren, uygun fiyatlı bir yabancı bir internet sitesi.

lakin hiç alışveriş yapmadım zira güvenemiyorum. kalitesinden emin değilim ama modeller beni inanılmaz cezbediyor.

bir de belli bir tutarın üstünde bedava kargo hizmetleri var ama o tutarın altında kaldığınızda ürünün fiyatı kadar daha kargo ödemeniz gerekiyor ki beni alışveriş yapmaktan uzaklaştıran şey de bu. denemediğim bir yerden yüklü miktarda alışveriş yapmak istemiyorum, denemediğim bir ürün için yüklü miktarda kargo ödemek de istemiyorum; kaldık yani böyle.

deneyen bilen varsa yeşillendirmesini rica ederim.
  • bir tek benim mi alakamı cezbetti bu site ya?

inanılmaz derecede hoş ve farklı modelde elbiseler var. fiyatlar da öyle aman aman pahalı değil. normalde internetten alışveriş falan yapmam. o yüzden de alışveriş sitelerine bakmam. ama bu sitenin reklamı bir iki defa karşıma çıktı. baktım ilgi çekici modeller var, girip karıştırdım. düşünün yani (ister fiziken ister internetten) alışveriş diyince köşe bucak kaçan ben, her gün kolaçan eder oldum bu siteyi.

ciddi manada şahane elbiseler var. alayım dedim, seçemedim, o derece. bir baktım önüme çıkan on elbiseden dokuzunu beğenmişim. henüz bir alışveriş yapmadım. hani sipariş etsem nasıl bir şeyle karşılaşırım bilmiyorum. çünkü bazı elbiseler model üstünde sergilenmemiş. çizim gibi duruyor, o kadar güzeller.

bu kadar güzel olması da düşündürmedi değil. bu siteden alışveriş yapan hanımlar varsa ya buraya ya da şahsıma mesaj yazsa da bilgilensem keşke.