şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil yazar, hoşgelmiş.
  • karmaya inanmak başlığında infj kişilik tipine sahip olduğunu söyleyerek dikkatimi çekmiş yazar. buralarda eskiymiş ama pek yazmıyor sanırım.
  • erkekleri iyi taniyan yazar.
  • güzellerinden getir bakalım dediğimde okuduğum bir girisi sonrası yapıcı bir huzursuzlukla dolmama sebep olan yazardır.. düşünce sistematiği buna sebep ve okuduğumda kişisel alanıma müdahale edilmiş gibi hissetmem ama sanırım üstesinden gelebilirim.. yazdıkları kadar yazmadıklarının, hatta yazıp sildiği onlarcasının olduğunu düşünüyorum.. bazen yazdığını kendi kendine okumak yettiği ve o an yazdığı şeyi kendine yazdığını düşündüğü için silmiştir çünkü bazen duyması gerekenleri tek çözümleyip söyleyebilen kendisi kalmıştır hayatında.. çevresindeki insanlar mental olarak zor duruma düştüğünde onlara yardımcı olmaya o kadar alışmıştır ki kendi zor duruma düştüğünde de duruma 2. bir kişi olarak bakıp kendi sorununu çözümleme yeteneği kazanmıştır.. bunun yetmediği zamanlar için gidebileceği insanlar elbette vardır ama gittiğinde elde ettiği şey tamamen anlaşılmaktan çok paylaşmış olmanın rahatlığıdır ve bazen paylaştığı insanın yüzünde, sheisguilty bunu onunla paylaştığı için olan mutluluk suçlu arkadaşımızı da mutlu edip rahatlatabilmektedir.. hep başkalarının hisleri kendininkilerden önce gelmiştir çünkü söz konusu hislerden en çok etkilenen yine kendisi olmaktadır.. güçlü olması da aslında bu yüzden diğer insanların hislerinde olumlu değişiklikler yapma isteği güçlü olmak zorunda bırakıyor insanı.. yoksa hem o hislerin hem de bir şey yapamıyor olmanın altında eziliyor insan.. güçlüdür güçlü olmasına ama onu anlasanız da anlamasanız da gidip samimi bir şekilde derdini paylaşmak istemeniz kendisini memnun edecektir.. belki duyacaklarınız süzgeçten geçmiş olacaktır ama zaman geçtikçe ne kadar iyi anlaşabildiğinize göre süzgecin de delikleri büyüyecektir.. hiç konuşmadan birbirinizi anladığınızı yine hiç konuşmadan birbirinize aktarabildiğiniz anda artık sadece bir halka kalacaktır.. kolay mıdır? hayır! ama kolay gelsindir ve çok mutlu olsun ya da mutsuz olsa da keyifli olsundur..
  • (bkz: #69352236)

    teb'de cepteteb hesap acip maas hesabi olarak onu atamasi gereken yazar zira cepteteb hesaptan hesap isletim ucreti alinmiyor.