şükela:  tümü | bugün soru sor
  • henüz emekleme aşamasında bir kripto para. 25000 adet alındığında master node imkanı var. son bir kaç günde yaklaşık sekiz katına çıktı. henüz coin market cap’te bile yok ve büyük bir borsada da işlem görmemesine rağmen iyi performans gösterdi, büyük bir kaç borsaya girdiğinde iyi çıkış yapabilir diye düşünüyorum. ticker sembolü jew .
    (bkz: jew)
  • master node verimli çalışmıyor tek bir developeri var ve telegram da sorulara yanıt vermekten işini yapamıyor. community zayıf, node kurulumu problemli ve sürekli hata çıkartıyor. onun dışında gelecek vaadeden bir projede diyemem.

    edit: alttaki arkadaş günlük kazandığı 50$ rewardların ss'lerini koymasını rica edeceğim.
  • swap sonrası 3 tane mn kurduğum, kurarken ve kurduktan sonra tek bir hata almadığım, tıkır tıkır rewardları topladığım coindir, github üzerindeki guide kullanılarak kurulumu çok rahat şekilde yapılabiliyor. swap nedeniyle fiyatı düştü, evet ancak düşük haliyle bile bana günde yaklaşık 50 usd getiriyor ki coinexchange, hitbtc gibi borsalara girmesi ve ardından şu an gündemde olan israilli bir mobil operatörün ödemelerde kullanma işi gerçekleşirse günde 300-500 usd arası getirebilir.