şükela:  tümü | bugün
  • shell benzin istasyonlarının her isteyene verdiği, benzin aldıkça puan kazanmanızı ve sonra bu puanlarla hediyeler falan almanızı sağlayan kart.
  • dünyanin en hikaye kampanyasidir. bir depo benzin aldim 40 puan kazandirdi. katalogda dvd player 39000 puan gibi biseydi. yani bin depo benzin bir dvd player kazandiriyor. bu demektir ki çok araba kullanan bi insan ortalama haftada bir depo benzin yese, sürekli gitse shell'den deposunu doldursa, 1000 hafta yani 19-20 yil arasi bir süre sonunda dvd playerina kavusabiliyor. iste bu bu kadar hikaye bir kampanyadir, hiç ugrasmayiniz bile.
  • milyonlarca liralik akaryakit tuketimi sonrasinda anca hamburger filan kazandiran, dvd player vb icin kac yuzyil harcama yapmak gerektigini kestiremedigim kart
  • puan kazandırma sekli cok sacma olan kart. 70 milyonluk benzin* alıyorsun, 50 puan yazıyor. 3,5 milyonluk cam suyu alıyorsun, 25 puan yazıyor. nası ya?
  • ferrari logolu anahtarlık alabilmek için yaklaşık bir seneden beri puan biriktirdiğim (daha yetmedi!) kart.
    ha şöyle bir güzelliği var, kartınız kaybolduğunda anında yenisini verip, diğerinden kalan puanlarına da hemen yenisine geçiriyorlar
  • i$e otobus yada kamyonunuzla falan gidiyorsaniz ve de isyeriniz ikamet ettiginiz ilden ba$ka bir il hudutlarinda ise pek guzel hediyeler kazanabileceginiz aksi takdirda omru billah shell den ali$veri$ etseniz bile ancak olumunuze yakin bi cd player falan alabileceginiz shell saadet zinciri.gidin diger benzin istasyonlarindan benzin alin , deterjan,cay falan filan kazanin daha karli cikarsiniz.
  • topladığınız puanlarla hediye almak için gerekli işlemleri yaptıktan sonra hediyenizi alamadığınız gibi kartınızdaki tüm puanlar da silinebiliyor.
  • petrol ofisi nde geçmeyen karttır. yapılan en aptalca dalgınlık olmasa da, normal bir dalgınlık sonucunda kasadaki elemanın size trip atmasına bile sebep olabilir.
  • yapılan puanlama sistemenine göre,
    metro turizm'in 4 yılda tamir anahtarı seti,
    kamil koç'un ise 3 yılda ancak termos alabileceği kart zampara,
    o kadar fecii.
  • kartların manyetiklerinin tuzlu fıstık kabuğu sağlamlığına sahip olduğu tarafımdan bizzat gözlenmiş kampanyadır.. 3 hafta içerisinde 4 kere kart değiştirilir mi yaw!! hayır aynı cüzdan da 3 senedir kullandığım bankamatik kartım, elektronik çip ihtiva eden kredi kartım falan da var ama onlara hiçbişey olmuyor...