şükela:  tümü | bugün
 • ray cappo nun asil grubu.(bkz: ray cappo),(bkz: better than a thousand)
 • ray cappo ve tayfasının her albümde trend olan türleri yaptığı grup.yinede hardcore/punk ağırlıklı albümleri daha fazladır.yanılmıyorsam 6 ve ya 7 albümleri var en son victory recordstan "when 20 summers pass" adında bir albüm çıkardılar albüm 2000 yılında çıkmıştı o günden bu yana sesi soluğu çıkmıyor bu abilerin.en efsane albümleri ise road runner recordstan çıkardıkları mantra albümüdür.
  discography;
  *perfection of desire (1990)
  *quest for certainty e.p. (1992)
  *attaining the supreme (1993)
  *mantra (1996)
  *beyond planet earth (1998)
  *when twenty summers pass (2000)
 • amsterdam'da konuşlanmış youth hostelidir.. hatta hostelleridir.. iki şubesinden biri şehir merkezinde red light districtin hemen kenarında bulunur ki shelter city diye geçer.. diğeri ise nispeten sakin jordan mahallesindeki shelter jordan'dır.. 16 kişilik dormlarda ucuza kalınabilir.. tertemizdir zira "sevimli hristiyanlarız biz" modunda bir zihniyettedirler.. her gün "bible talk" gerçekletirilir.. kapalı alanlarda sigara içirtilmez.. hostel sınırı ve yakınlarında ot ve bilimum uyuşturucu yasaktır.. gittiğiniz zaman "şu türkçe kurallar kitapçığını bi kontrol etsenize" ya da "buyrun bu da size" diye verdikleri türkçe "isa mesih'in mucizeleri" içerikli kitapçıklarla "babababa", "oğuloğul", "kutsalruhkutsalruh" dedirtirler insana.. iyidir neticede..
 • gruba birde hatun gitarist almışlar.bu hatun aynı zamanda back vocalde yapıyo ki sesi oldukça güzel ama tipi için aynı şeleri söyliyemiycem.official sitelerinde iki tane yeni parça var aşağıdaki adresten edinebilirsiniz.

  http://www.ineedyourshelter.com/
 • new york'un 13 yillik efsanevi club'i..yerler cilali parke oldugundan ve sehirdeki dans okullarinda okuyan bircok ogrencinin gelip saatlerce dans etmesinden oturu fazlasiyla fame kokan, rahat mekan..etrafta birbiriyle konusan 2 insan goremezsiniz..herkes dans eder..calan muzikler hipnotikdeathclubbing diil, tam tersine funky house, soul house, deep vocal house gibi son derece sunny muziklerdir..timmy regisford neredeyse kuruldugundan bu yana resident dj'idir ve kadim dostu kenny dope (bkz: masters at work) kabininin degismez misafiridir..gece 4-5ten sonra gidilmesi tavsiye olunur..
  http://www.clubshelter.com/
 • mersin'de, pasajda (bkz: mersin çarşısı) ,küçük, hoş, farklı bir müzik market.cd,baskı,dergi,t-shirt vs işlerle uğraşan sahibi var. roll dergisini de ilk defa 97 de orada görüp almıştım:
  -müziği daha iyi takip edebileceğim bir dergi var mı?
  -roll var iyidir...
 • korunak manasına gelen ingilizce kelime. türkçeye dogrudan şelter diye çevrilmiştir. tsk içini ekipmanlarla donattıgı kamyonlarına korunaktan gelmesi dolayısla selter demektedir.
 • çok yakında eternal adında bir albüm çıkaracak hardcore/punk grubu. albümle aynı adı taşıyan şarkıları eternal'ı dinledim ve diyorum ki ''böyle olcaksa çıkarmayın abi.''
 • ingilizce siginak demek..
 • machines are us albumunden harika bir icon of coil sarkisi.

  entertain us when you're still able to perform
  i'm sorry to admit that i won't be around
  when the world you created will collapse and drown

  back to the crypt, nothing will last
  we'll all fade away, in one single blast
  out from the dust machines arise
  one second left to live and we'll open our eyes

  i can't find shelter in this world
  i'm searching for another world
  where i'll feel safe ...