• butler bulldogs'un kentucky doğumlu ele avuca sığmayan guardı. march madness 2011'in 3. turunda pittsburgh karşısında 30 sayı 3 asist ile oynadı. ama esas ilgi çekici olan bunu 16'da 10 isabetle yapması oldu. 12 de 7 üçlük isabeti buldu mack -ki 3 tanesi gerçekten inanılmaz zor toplardı-

her ne kadar son faul atışlarından bir önceki pozisyonda, yanılmıyorsam, 1.8 saniye kala çok gereksiz bir faul yapmış olsa da maçı oraya getiren(hayward gittikten sonra daha zayıf bir butler bekliyordum.) en büyük etken shelvin mack'ti. nba'e gelirse ne kadar başarılı olabileceği ise bence büyük soru işareti her şeye rağmen.
  • 2011 nba draft'ında washington wizards tarafından 34. sıradan seçilmiştir. steal demek isterim ama wizards'a gitti.
  • ilginç bir şekilde washington wizards kendisini yolladı.
  • göz alıcı olmayan ancak oyunda sürekli olumlu bir katkı yapma bazlı bir oyunu var. atlanta'nın sürpriz çıkışının yardımcı taşlarından. tarzını beğendiğim adam. ligdeki birçok yedek guard'dan iyidir.
  • atlanta hawks'ın 1990 doğumlu gardı.
  • bir bulldog gibi savunma yapabilen ama şut atamayan oyun kurucu. hawks jeff teague'le yollarını ayırmaktan vazgeçmiş olacak ki kendisini jazz 'e yolladı. jazz kendisi, favors ve gobert'in sahada olduğu dönemlerde rakipler için açması oldukça zor bir takıma dönüşecek.
  • iyi bir şutör değil, top hakimiyeti bir gard için yeterli değil, ikili oyun oynama becerisi yeterli değil, iyi bir pasör de değil. güçlü bir oyuncu ve iyi bir dış savunucu. anlamadığım şey ise zaten iki tane üçlük atamayan uzunla oynayan utah'ın kendisini takıma katıp ana rotasyona sokup 30 dakika süre vermesi. takımın hücum anlamında esnekliğini öldürüyor. gm isteyip almış olabilir bunu anlıyorum ama quin snyder'in uzun süre kendisine bu kadar süre vereceğine ihimal vermiyorum.
  • memphis'le anlaşmıştır
  • 2019/20 sezonu için olimpia milano ile anlaşan oyuncu, geçen sezon memphis'te ve dört maçlığına charlotte'ta oynamış, bakalım messina'nın takımında ne yapacak.
  • sezonun ilk yarısında milan'daki berbat performansından sonra gönderilen ve hapoel jerusalem ile anlaşan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap