şükela:  tümü | bugün soru sor
  • `serdal adalı`nın memleketi adana'ya sunduğu en güzel turizm yatırımı. sabancı camisi'ne, taş köprü'ye, seyhan nehri'ne ve hilton'a bakacak olan otelin, en üst katında yer alacak kiralık rezidans odaları ise şimdiden tüm adanalı zenginlerin dilinde. sanırım `adana hilton`un pabucu dama atılacak.
  • dedeman adana ile birlikte adana'da kumari legallestirmek icin acildigi soyleniyor. iddialara gore "kumar icin kipris'a gideceklerine adana'da oynasinlar" diyen birtakim yetkililer on ayak olmus. hatta ayni iddialara gore bu yetkililerden bazilari kipris'a gitmeye usendiginden bunu yapmis. sanirim adana'mizi mehmet ali erbilli mustafa topaloglulu gunler bekliyor.
  • şöyle bir manzaraya sahip, çok güzel bir otel.

    adana'ya ilk gidişim olduğu için dolayısıyla hilton'da kalmadım hiç, kıyas yapma şansım da yok. ama şöyle diyebilirim ki; daha önce yurtdışında kaldığım sheraton'lar dahil en güzeli ve en moderni buydu. otelin genel olarak mimarisi harika, odaların genişliği ve ferahlığı çok iyi, bahçesinin de aynı şekilde büyük olması çok büyük bir avantaj. yalnız tek sıkıntı resepsiyonu aramak için hangi numarayı aramamız gerektiği yazmıyor hiçbir yerde*
  • mimari kim bilemem ama sanırım otelin heybetinden çok suya vuran aksi ile keyifli bir otel.
    ınsana resmen "gel"diyor. karşıdan izlemesi de içinde oturup kahve içmesi de keyifli ayrıca.
  • odaları, özellikle banyoları oldukça geniş ve ferah çok yıldızlı otel. bölgedeki hilton yerine tercih edilebilir.