şükela:  tümü | bugün
 • fragmanın 01.07 saniyesindeki kişi kesinlikle moriarty: http://imgur.com/a/pothu

  allahım kafayı yiyeceğim. namluyu ağzına sokup tetiği çeken bir kişi nasıl hayatta kalabilir? hem de sherlock'un gözü önünde.
 • bu b*ktan günlerde ilaç gibi gelen bir fragmana sahip dizi.

  2017 denilmiş ama sanıyorum başı(ocak ortası gibi) gibi olacak.

  olur da ışid bombalamazsa, fetocular tekrar tankla deşmezse, pkk saldırısı olmazsa falan, 2017'de izleyebileceğiz inş.

  hoş 3 bölüm 3 haftada da bitecek gerçi. gel de sabret...
 • sezonun kötü adamı toby jones'u ve moriarty'yi gördüğümüz fragmanı yayınlandı. silahlı kadının hikayesini de merak ettim. ama en çok hudson'ın mycroft'a "you, reptile" demesi şaşırttı. naptı da bu kadar sinirlendirdi çok merak ediyorum. 2017 gelsin artık... sherlock da kişisel olarak çok zorlanacak bu sezon mental açıdan, belli oldu. molly bile kendisine çemkirdiğine göre olaylar karışık.

  edit: bu arada geçen gün 4. sezon çekimlerinin bittiği duyurulmuştu ama sdcc'da moffat 2 haftaları daha olduğunu açıkladı çekimlerin bitmesine. 4. sezon son sezon olacak diye bir şey söylemediğini de belirtti moffat. bu sezonun şimdiye kadar ki en karanlık sezon olacağını da açıkladılar. ayrıca her sezon öncesi sezonla alakalı açıklanan 3 kelime oluyor malum, bu sene 3 isim açıkladılar yine sdcc'da:

  thatcher
  smith
  sherrinford(3. kardeş olabilir bu bana göre)
 • geliyor gönlümün efendisi**
 • ne naz yaptınız arkadaş ya. başlayacaksa başlasın amk. kriz geçirdik lan burda.
 • yoksa mycroft'u mu harcayacaklar diye endişelenirken mycroft yüzünden mary güme giderse..

  .. korkusu yaratan fragmanı* ve sdcc paneli seçimiyle, sanki hayatımızda yeterince trajedi yokmuş gibi, şimdiden gelecekte üzülünebilecek potansiyel fiktif trajediler yazdıran dizi.

  --- spoiler ---

  gürcistan bayrağı mıydı o?

  --- spoiler ---
 • (bkz: #60848851) fragmanıyla bile mutluluk verebilen bir dizi. kısmetse izleyebileceğiz. mark gatiss 4.sezon çekimlerinin bitmesine daha iki hafta var hatta bugün gideceğiz demiş. hazır gelmişken son sezon olup olmadığıyla ilgili dedikodulara bir nokta koysaymış diye de trip atma kabiliyetim bile kalmadı* buarada dizinin resmi twitter hesabından açıklanan üç kelimeye göre 3.kardeşle tanışmamıza ramak kalmış. mrs. hudson'a kadar herkes dellenmiş. o ne güzel fragman... gelsin artık yeni sezon
 • fragman yanıyor yanıyor. en karanlık sezon olacağı söyleniyormuş. taş gibi bir sezon olacak bence yine. sherlock'un bir bölümü diğer dizilerin 10 - 15 bölümlerine bedel. her şeyi ama her şeyi çok kaliteli bu dizinin. kurgusu olağan üstü. ben zaten sherlock holmes karakterine aşık bir insanım. fragmanda dikkat ettiyseniz sherlock'un duygularını diğer sezonlara nazaran daha fazla hissediyoruz, bu da bence sezonun karanlığını gösteriyor. bence moriarty öldü, o kullanılarak başkaları birseyler yapacak. sherlock'a düşman mı kalmadı canım. ama ölmemiş de olabilir. mükemmel kurgu bizi inandırır nasıl olsa. of çok heyecanlı be. haydi bakalım.

hesabın var mı? giriş yap