şükela:  tümü | bugün
  • fragmanla birlikte gunumu guzellestiren dizi.

yuzumde kocaman bir gulumsemeyle aksama kadar kirk kere izlerim. ne kadar da guzel bir gun.
  • insana beklemeyi öğreten dizi. bölümleri o kadar çok bekliyoruz ki bazen tüm etkileyiciliğine rağmen insan unutur gibi oluyor. tabi bir fragmanı yayınlanıyor o bile yeterince heyecanlandırır.
    dizi içeriği ise genel olarak güzel detaylandırılmış. hani harbiden şaşırabiliyorsunuz ki bunu nedeni de adamların bu işe o kadar kafa yormasından kaynaklanıyor.
    bir de insana ulan 4 bölüm bir buçuk saatten gibi hesaplar yaptırma huyu da vardır. her şeye rağmen her hafta iki saat televizyon başında oturmaktan kârlıdır her bölümü sinema filmi niteliğindedir.
  • sabırsızlıkla beklediğim dizi
  • jenerik muzigi sizi alip dusunmeye sevkenden dizi.. oyle uzun uzun bolumler hayal etmeyin. bir sezon 3 bolum ama her bolum sinema tadinda.. ilk bolumleri izlemeyenler varsa acil hemen ac izle.. kesinlikle pisman olmayacaksin..
  • fragmanıyla önce sevindirip, sonra üzen dizi. 2017 ney lan 2017 ney? gençliğim dizi sezonu beklemekle yitip gitti.
  • yeni sezon yayınlanana kadar rejim değişecek amk.
    bu dizinin sonunu getirmezsem gözüm açık gidecek. tanrı sherlock izleyicilerini korusun.
  • (bkz: did you miss me?)

bir moriarty gördüm sanki!
  • (bkz: coming in 2017)

sonunda 4. sezon fragmanını görebildik. link

ve..

--- spoiler ---

sanırım yani; jim moriarty abimizi de görebileceğiz. ensesinden tanıdım.

--- spoiler ---
  • izlediğimde bir kez daha özlediğimi hatırladığım fragmanı yayınlanan dizi.

sol frame'de sherlock ve black mirror'u alt alta görünce kendi entry'lerime bakıyorum sandım. ama o da ne, meğer güzel bir sürpriz bekliyormuş beni burada.
  • allahım sana geliyorum. ulan sherlock karı kızı beklemedik seni beklediğimiz kadar.

hesabın var mı? giriş yap