şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sherlock holmes ve hercule poirot kombinasyonu nicke sahip, dedektifsever olduğunu düşündüğüm yazar.
 • cevap vermek yerine cevap veremeden sadece engellemeyi ve hakaretamiz ifadeler kullanmayı bilen ve bu şekilde beğeni kasan biri.
 • söylenmesi gerekeni söylemiş kişi.

  ne deseydim? ülkeyi siz yönettiniz gelişemedi demekten başka bir şey demeyen birine ne cevap verilebilir. hayır sanki bütün türk devletleri mete'den beri kemalizm ile yöneltiliyormuş gibi napabildiniz diyor bir de? osmanlı son asırlarında (bakın asırlar diyorum) taşak oğlanına çevrilmişken de mi kemalizm vardı?

  adama soruyorlar neden islam ülkeleri geri diye okumuyorlar diyor. okusunlar kardeşim. kemalist dikta mı var orada?

  +ülke neden geri?
  -e hep kemalistler yönetti.
  +islam ülkeleri peki?
  -okumuyorlar gerçek islam oku diyor.
 • bana şöyle bir entry girmiş;

  "bugün öğle vaktinde vikipedinin açıldığına dair bir başlık açtım. bende vpn filn yoktu girebilince başlığı açtım.

  ama bu arkadaş ortada olan bir hatayı insan gibi dile getirmeyi bilmeyen birisi olduğu için mal, dangalak filan yazmış. herhalde bir özür borçlu kendisi bana."

  düşündüm, lan adam efendi efendi sebebini yazmış özür talep etmiş, o entrysini kopyalayıp özür dileyim dedim. açtım o entryi, şunu gördüm:

  "...ama yapılan hatayı insan gibi dile getirip uyaramayanların anasını sikeyim. dangalak sensin amına koduğum."

  ahahah lan olm özür borçlu bana anasını siktiğim ne demek ana sikilir mi çoğ ayıp ahahah
 • muharrem ince hakkinda goruslerimi yansittigim icin bana nick altimda "muharrem ince'nin siktigi comarlardan birisidir" demis.

  o zaman bu kisi; 24 haziran secimlerini o cok bayildigi muharrem ince chp'nin aldigi oy orani kadar buyuk bir farkla agir yenilerek kaybettigi icin "erdogan'in siktigi comarlardan sadece birisi" ve, muharrem ince'nin artik ne chp'de bi sey, ne de mecliste milletvekili olamadigi icin "kemal kilicdaroglu'nun siktigi comarlardan sadece birisi" diyebiliriz.

  hem iktidar hem de ana muhalefet tarafindan sikilmis comardir.

  o kurultay olmadiginda veya olup da loser muharrem onda da yenildiginde, ayrica edit yardiricam buraya; "bayildigi maarrem yine cakildi. delegeler tarafindan da taze sikilen comardir."
 • şu aralar muharrem ince'yi aşırı derecede destekleyen suser. nedendir bilinmez hep onun başlığına entry giriyor. seçim zamanı bile böyle savunmazdı. :)
 • ince’yi eleştirenleri ‘akçomar’ olmakla yaftalayan yazar. şahsımdan hakettiği türden bir karşılık alamadığına üzülmeyecektir, diye umuyorum. zira ne yazılsa boş, kendinden fazlasını göremeyecek, kendi zekası ölçüsünde kavradığından fazlasını anlayamayacaktır.