şükela:  tümü | bugün
  • antalya serik'te bulunan bir otel.
    http://www.sherwooddreamsresort.com/
  • serik'te bulunuyor demenin haksızlık olacağı otel. serik ankara'nın ulus'u istanbul'un şirinevler'i gibi bir yer antalya için ama serik'in kıyı şeridi tamamen başkalaşıyor ilçenin kendisinden. sherwood da belek'in boğazkent denilen bir mahallesinin sınırları dahilinde bulunuyor ki, boğazkent denilen mahalle aslında bağlı olduğu belek beldesi gibi tamamen 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden oluşuyor. bu anlamda bu otel'e serik'te demek "eviniz nerede?" sorusuna "türkiye'de" gibi bir cevap vermek gibi bir şey.

her neyse sherwood cidden çok keyifli, özellikle kış aylarında birkaç gün kafa dinlemek ve dinlenmek için çok iyi bir seçim. fiyatları kış sezonunda aşırı uygun oluyor ama müşteriye gösterilen muamele yaz sezonundaki gibi ve hatta daha üst seviyede çünkü otel genel olarak boş olduğundan çalışanlar ızdırap çekmiyor rahat rahat yetişiyor herkese.

ben olayın eğlencesinde olmadığımdan barına diskosuna gitmedim bile otelin sakinliği, denizin güzelliği ve kapalı havuzu yeterince eğlenceliydi zaten.

evet reklam gibi olduysa da bilmiyorum da ufak tefek eksileri dışında çok başarılı bir otel izlenimi ile ve yorgun bir kafadan kurtulmuş şekilde ayrıldım sherwood'dan.

kibrit çaldım. helal edin.
  • robin hood ile ilgisi olmayan bir oteldir.
  • denizi inanılmaz derecede taşlık ve dalgalı olan otel. mavi bayrak var ama denize girmek mümkün değil? birkaç adım sonra boyunuzdan büyük dalgalar geliyor.

havuzları son derece büyük ama en derin yeri 140 cm. çocuklar için ayrı bir aqua park ve biri 80 diğeri ise 40 cm derinliğinde 2 havuzu var.

erken rezervasyon yaparsanız tam bir fiyat - performans oteli.
  • erken rezervasyon ile kışın satın alıp şuan kullandigim otel.beklentiyi büyük tutmazsaniz gayet güzel bir tatil yaparsınız.yemekler güzel,aktivite bol,deniz kumsal iyi ama yukarıda arkadaşta yazmış rüzgarı dalgası kötü,havuzlar sığ ama aqua kaydiraklar sayesinde zevkli.
    yalnız bu otelde acayip bir kural var anlamak mümkün değil. bugün normalde 4'te kapanan tantuni tezgahinda almak için 4.01 de gittiğimde 4'de son abi kusura bakma diye geri çevrilmek çok zoruma gitti.

lan oğlum 4 buçuk yada beş degil 4.01 lan. eskisehir ankara hizli treni mi bu amk bu kadar dakiksin?herşeyden önce elemanlarini biraz insani yönden egitmeliler sanırım.