şükela:  tümü | bugün
  • temiz rock yapan kadin. kaliteli radyo sarkilari da denebilir sanirim.
  • unplugged olarak kanal e ve mtv de izlediydim de gercekten oylesi de guzel ayrica uzun donem unlu birilerinin vokalistligini de yapmi$ ama kim bilmiyorum..
  • onceleri country-pop tarzinda muzik (all i wanna do'yla ciki$ yapmi$ti bu turde) yapan bu arkada$imiz sonradan rock'a kaymi$tir . bu kaymanin ilk orneklerinden biri de "if it makes you happy" adli $arkisinda gorulur .

(bkz: my favorite mistake)
  • led zeppelin in dyer maker şarkısnıı çok güzel yoorumlayan amerikan kadın vokalist
  • kariyerının basında sahnede takılıp dusmus ve 2 on sişini kırmıs bayan.kariyerine yapma dişlerle devam ediyormuş.
  • run baby run ve leaving las vegas isimli guzel $arkilari da vardir..
  • yürüyen ağız / şarkı söyleyen bacaklar
  • mukemmel ses ve mukemmel yorum yapma kabiliyetine sahip, aslı country tarzi olan sarkici..
    inanilmaz guzel coverlari vardir..
  • sweet child o mine i cok ba$arili 1 $ekilde coverlami$ olan seksi ve yamuk agizli $arkici..
  • her klibinde, her aktivitesinde gozumuze gozumuze soktugu, kanatiimce kendinden katbekat guzel gitarlara sahip, muzikal acidan olmasa bile gitar tercihleri acisindan takdir ettigim hatta gitarindan karakter analizi yaparak all i wanna do isimli parcanin klibi ile biraz da olsa takdirimi kazanmis mavi telecaster kullanicisi, gene kimi dedikodulara gore eric clapton yemisligi olan, sarki soyleyen bacaklar. sevemedim gitti.