şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1319 entry daha
  • bu tarz eylemler bu shitcoinlere anlık olarak dump yaptırır ama uzun vadede pump olarak geri döner.

o yüzden sıkıntı yok, oyna devam.
  • yukarılardaki bir yazar arkadaşa bileşik faizi anlatma gereği duydum nedense.1 saatte 100 bin liraya %2 alırsan ikinci saatte 100 bin liraya değil de 102 bin liraya %2 alırsın.bu da demek oluyor ki 3. saatte 6 bin lira değil 6.8 bin lira gibi bir kar olur.
  • şu an beni hıçkıra hıçkıra ağlatan coin. 0,000048'den annemin kentsel dönüşüme giren evinin parasını bastım. ona 1 ay sonra daha iyi bir ev alacağıma söz verdim. ama şu an daha iyi bir evi bırakın kendi evinin yarısını bile alamıyorum geri.

dogecoin'de geç girdiğim için paramın büyük bir kısmını kaybetmiştim. geçen pazar günü marketler kapalı olduğu için bakkala gittim. bakkaldaki adam laf arasında bu shib'den bahsetti. elon musk falan dedi. ben de eve gidince baktım binance'da ama bulamadım. sonra biraz araştırdım bir sonraki gün piyasaya girecekmiş. piyasaya yeni gireceğini duyduğum anda hemen annemi aradım; kentsel dönüşüme giren evini, müteahhite normal ederinin altında bir ücrete hemen nakit para karşılığında sattırdım. bir sonraki gün bilgisayarın başına geçtim piyasaya girme saatini bekledim. girdiği anda paramın bir kısmıyla alım yaptım. geçmişten aldığım tecrübelerimle hepsini tek seferde basmadım. alımımı yaptıktan sonra internette dolanırken bazı kişilerin alım yapamadığını gördüm. bu kadar yoğunluk varsa paramın hepsini basarım dedim geri açtım binance'ı kalan parayı da bastım. ilk alımımı 0,000048'den ikinciyi ise 0,0000465 civarından yaptım. şu an paramın yarısından fazlasını kaybettim. işin asıl kötü yanı ise annemin artık kendine ait bir evi yok. ben 1+1 kirada kalıyorum kendi masraflarımı bile karşılamakta zorlanıyorum şu anda. annem benim evime yerleşse bile ev eşyalarını ne yapacağımı bilmiyorum. dogecoin'de arabamı kaybettim, shib'de de annemim evini. şu an hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.
  • ufak bir miktarla yaklaşık 8 milyon adet attık cüzdana bekliyoruz. 2030 a çıkarsak görüşürüz.
  • 15 dolara aldığım coin bu sabah 5 dolar olmuş.
    çöküşe bak anasını satayım *
  • https://twitter.com/…tatus/1392642673991852034?s=19

patron sütun gibi yazı paylaşmış. vitalik bizi dumplamadı falan diyor, hindistan üstünden ajitasyon yapıyor.

bu arada bu bağış meselesiyle birlikte shib; fortune, forbes gibi dünyaca ünlü sitelerde haber oldu. iyi mi kötü mü anlarız yakında...
  • varını yoğunu buna basan garibanları fena patlatmıştır. face gruplarında tweet altlarında cüzdanını atıp dilenenlere yeni bir coin daha eklendi. *

tek çare hodl. paniğe kapılıp satmayın.
  • %50 si tek bir cuzdan da olan coin.
  • ismi ne güzel lan shiba inu bizde olsa isimler,reiscoin,eyycoin,minnakcoin vs.. olurdu durumuna gelince 0,000000001 bile olsa elimde tutacağım,siz bana uymayın,tavsiye falan yok bam bam bam.
66 entry daha