• doge ile birlikte piyasayı öldürmüştür.

hala "vitalik piçi" falan diyor amcık ağızlılar. ulan adam piyasayı düzeltmeye çalışıyor, bu gibi it coinler yüzünden elon musk denen kaşarın iki kelimesine bakıyor herkesin parası.

bu it coinleri yüzünden piyasanın amına koyuldu.
    300-400 dolar kâr kaldı kala kala, onu da çeker kaçarım. bir daha da gireni siksinler.

itçiler birbirini siksin.
  • bu tarz eylemler bu shitcoinlere anlık olarak dump yaptırır ama uzun vadede pump olarak geri döner.

o yüzden sıkıntı yok, oyna devam.
  • kanka yükseleceksen yüksel
  • yukarılardaki bir yazar arkadaşa bileşik faizi anlatma gereği duydum nedense.1 saatte 100 bin liraya %2 alırsan ikinci saatte 100 bin liraya değil de 102 bin liraya %2 alırsın.bu da demek oluyor ki 3. saatte 6 bin lira değil 6.8 bin lira gibi bir kar olur.
  • ufak bir miktarla yaklaşık 8 milyon adet attık cüzdana bekliyoruz. 2030 a çıkarsak görüşürüz.
  • 15 dolara aldığım coin bu sabah 5 dolar olmuş.
    çöküşe bak anasını satayım *
  • https://twitter.com/…tatus/1392642673991852034?s=19

patron sütun gibi yazı paylaşmış. vitalik bizi dumplamadı falan diyor, hindistan üstünden ajitasyon yapıyor.

bu arada bu bağış meselesiyle birlikte shib; fortune, forbes gibi dünyaca ünlü sitelerde haber oldu. iyi mi kötü mü anlarız yakında...
  • arkadaşlar borsadaki balinalar trend takip etmez aksine trendin yaratılmasında etkili olurlar. herkesin düşündüğü şeyin tersini yapanlar ne kadar büyük oyuncuysa kazançları o kadar olur. eğer herkes geri yükselecek diyorsa, herkesin artık yükselmez dediği noktadan itibaren yükselmeye başlar bir coin. sonra ben demiştimciler ortaya çıkar tabii. koşullar böyleyken ayağınızı denk alın, tepeden girmeyin. hala tepede çünkü. misal vitalik trend takip ediyor olsa neden shib'le ilgili hiç açıklama yapmadan böyle bir olaya girsin. adamın elinde piyasadaki coinin yarısı var neden fiyatının düşmesini istesin yani?
  • üç gün önce yarım milyar dolar basanların, araba-ev parası basanların entryleri bugün “ben zaten coinden kazandığım 200 doları yatırmıştım bizde biliyoruz shit olduğunu’ tarzı entrylere dönüşmüş. çok enteresan.
hesabın var mı? giriş yap