şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • ramazan bayramı arefesinde bana durduk yere 2050 tl kazandırmış yavri doge hem de yarım saatte biraz daha beklesem 2500 tl bırakıyordu ytd değil tabiki hayvan gibi terste kalırsınız ağlarsınız sonra. vurkaç yapıp çıkacaksın ağa acayip hızlı topluyor 1 dakikada yüzde 2 oynuyor bu ne demek biliyormusunuz 1 saatte 3 defa yüzde 2 yakalasan yüz binde 6 bin tl demek.
  • alıp unutulması gereken coin olduğu söylenmiş. en basitinden gate.io da fiyat sıralaması yapın, değeri 0 olan bir sürü coincik görürsünüz, hepsi de unutulmuş durumda. demem o ki, uzak durun, hatta şu ara coin işlerinden uzak durun.
  • yıkılmadım ayaktayım diyor resmen vitalik piçine rağmen.
  • doge ile birlikte piyasayı öldürmüştür.

hala "vitalik piçi" falan diyor amcık ağızlılar. ulan adam piyasayı düzeltmeye çalışıyor, bu gibi it coinler yüzünden elon musk denen kaşarın iki kelimesine bakıyor herkesin parası.

bu it coinleri yüzünden piyasanın amına koyuldu.
    300-400 dolar kâr kaldı kala kala, onu da çeker kaçarım. bir daha da gireni siksinler.

itçiler birbirini siksin.
  • bu tarz eylemler bu shitcoinlere anlık olarak dump yaptırır ama uzun vadede pump olarak geri döner.

o yüzden sıkıntı yok, oyna devam.
  • yukarılardaki bir yazar arkadaşa bileşik faizi anlatma gereği duydum nedense.1 saatte 100 bin liraya %2 alırsan ikinci saatte 100 bin liraya değil de 102 bin liraya %2 alırsın.bu da demek oluyor ki 3. saatte 6 bin lira değil 6.8 bin lira gibi bir kar olur.
  • ufak bir miktarla yaklaşık 8 milyon adet attık cüzdana bekliyoruz. 2030 a çıkarsak görüşürüz.
  • 15 dolara aldığım coin bu sabah 5 dolar olmuş.
    çöküşe bak anasını satayım *