şükela:  tümü | bugün
  • katalog çekimi tasarımdan daha fazla zaman harcatmıştır.
  • (bkz: #82854215)

ısi baskasinin yaptigi urunleri elestirmek olan birisinin “begenmiyorsan bsg” diye savundugu kiyafetlerdir. ayni zamanda yine bu insanin soylemine gore onu elestirenler birer “pic”.

riyakarlik cok kotu bir sey cok. sen onca emek harcanarak, arge yapilarak cikan urunleri “tusu basarken kalite hissi vermiyor olmamis” gibi soylemlerle elestirirken iyi, millet senin isin hakkinda yorum yapinca “bsg”.

bu insanlari onemli birisi gibi gorup de bu noktaya cikartanlarda kabahat ama, kendisinde degil.

“yaw gençler, siz kafayı mı yediniz amk? bu bir ticari ürün. isteyen alır, istemeyen almaz. memlekette onca konu varken, sayfa sayfa yazacak bu mesele mi kaldı? ”

bunu diyen adam yarim saat kutu acma video cekip urun kutusu tartisiyor, gectim urunun kendisini :)
  • gerçekten üzerinde çok emek olduğunu düşündüğüm tasarımlardır. shiftdelete.net gibi bir siteye de böylesine muazzam bir çalışma yakışırdı. etiketleme sembolü kimin düşüncesiydi? benim aklıma böyle bir şey hayatta gelmezdi...
    edit: düzeltme.
  • bok gibi olmuş, beğenmediysek beğenmedik arkadaş. sen kimsin de bize “piç” diyebiliyorsun. dünyanın en salak teknoloji haber sitesisin, 3 kuruş para kazandın diye neden götün kalktı?

3-5 kişiye samimi görüneceğim diye girdiği şebekliklere bak ya. daha söylenecek çok şey var da, neyse.

şunu da şuraya bırakayım: piç sensin, ahlaksız herif!
  • bak bak, yazdığı şeye bak. karalama-iftira atma imiş. ulan sen kimsin de çıkardığın boktan sweat üstünden sana karalama kampanyası yapılacak? millet bilgisayar başında sana iftira atmak üzere bekliyor mu sanıyosun?
    isteyen alır, isteyen almazmış, ticari ürünmüş. madem ticari ürün, beğenmeyenin eleştirme hakkı yok mu? sen yok 15 kilo yok o bu diye saçma sapan savunacaksın da, biz bu tasarım bile denilemeyecek ürünleri eleştiremeyecek miyiz? sen "bsg". herife bak.

"memlekette onca konu varken.." miş, ha ha. en güldüğüm bu oldu, kıyamam sen mağdura mı yatacaksın? sen ad-hominem mi yapıyosun o kafanla?
    yerim.
    abilerinden bunları mı öğrendin sen.:( iki gün sonra "bu kadar şehit verirken, bir sweatshirt üzerinden bana saldırılıyor.." falan da diyecek misin?

ne kadar özensiz olduğun, ne kadar boş egolu biri olduğun zaten kendi çıkarttığın ürünün fotoğraf çekiminde bile senin olmandan anlaşılıyor. koysana havalı duracak genç bir çocuk, genç bir kız?
    ne anlarsın sen pazarlamadan, ucuza gelsin diye kendini koy, sonra emek verdim.
    hadi lan ordan.

bsg'ni de, piç'ini de al git. terbiyesiz herif.

tanım: 3 tl vermeyeceğim sweatshirtlerdir.
  • (bkz: keriz avı)
  • başlık karakter sınırına takıldı. asıl başlık "shiftdelete.net editörlerinin tasarladığı tasarım harikası sweatshirtler"

arkasında müthiş bir arge çalışması olduğunu düşündüğüm sweatshirtlerdir. tanesi 99,99tl.
    tasarlayan editörlerin kör olduğuna dair bir söylenti var.

fazla söze gerek yok

görüyorsunuz
  • fiyatlandırmadaki virgül sanıyorum ki yanlışlıkla bir tık sağa kaymış.
  • rap yapamayıp, yan ürün satışından yolunu bulmaya çalışan 'rapçi' gibi davranmışlardır.