• bir efsanenin ilk gençlik yıllarına tanık oluyor olabilirdik fakat sorun şu ki velet 2015-2016 yıllarında sanki dünyaya söyleyecek sözüm bu kadar der gibi toplamda yaklaşık 10 dk. şarkı söyleyip ortalıktan kaybolmuştur. aşağıya mevcut kayıtlarını bırakıyorum.

would that make you love me

chenelle kennedy

wtmy love me live

son kaydı

toplanmış hali

ig

soundcloud

radyo

alıntılanmalar
  • geceleri dinlenince ayrı bir anlam kazanan, lo-fi hiphop tarzında eser vermiş harika sanatçı. umarım bir gün dönüş yapar ve eser üretmeye devam eder.
  • lo-fi hiphop dalında şarkıları olan ve sesinde huzur bulunabilecek sanatçı. yaklaşık beş altı yıldır ortalıklarda yok. kendisi ünlü olup milyonlar kazanabileceği bir hayat yerine daha sakin bir hayatı tercih etmiş. ayrıca kendisi bir kadındır, biraz kafa karışıklığı hakim bu konuda zira.
  • doğum günü kutlu olsun dediğim sesinde huzur barındıran harika insan.
  • aga geri dön dünyamız güzelleşsin vallahi bak deli oluyoruz
  • xxxtentacion'un "17" albümünde sesinin kullanılmasıyla ünlenen şarkıcı. 2014-2016 yıllarında sosyal medya üzerinden yayınlamıştır şarkılarını. 2 şarkısı hariç, tüm şarkıları kısa snippet şeklindedir. kim olduğuna dair bir bilgi yoktur ve cinsiyyeti dahi meçhul. bazı kaynaklar onun kız, bazılarıysa erkek olarak tanımlıyor. birtakım kaynaklar ise bu şarkıcının xxxtentacion'un ta kendisi olduğunu iddia etmektedir.
    not: bahsedilen 2 şarkı sadece soundcloud'da ve youtube'da buluna bilir. isimleri : nicole's garden;
    downtown.

edit: kız olduğuna mayıs ayında anca ikna olabildim, oysa ki, kendisini geçen yılın ağustosundan beri dinlerim. benim bu entry'yi yazdığım tarihte kız olduğu biliniyormuş zaten.
  • lo-fi hiphop'ın pitbull'udur. piyasasında beatleri ve sesi bolca alıntılanır. dinletir, dinlenir.
hesabın var mı? giriş yap