şükela:  tümü | bugün
 • attack on titan diye çevrilmiş animenin orijinal adı.

  --- spoiler ---

  götten uydurulan moderasyonları kabul etmiyoruz kampanyası
  --- spoiler ---
 • titana saldırı isimli güzide eserin japonca arak ismidir.
 • nereye gitmiş lan bu başlığın entryleri?!

  tanım: google aramasında en az 41. sayfaya kadar gittiği görülen ama linki açınca 3 entriden ibaret olan başlığın sahibi anime
 • hayatımda bu kadar kaliteli kurgu görmedim, bölüm ortası izleyiciyi bilgilendirici detayları harika, tutarlılıkları harika ve her şey her karakter aşırı detaylı işlenmiş. komedi türü sayılmasa bile devlerin koşuşu surat ifadeleri karakterlerin ses efektleriyle falan değişik ama güldüren mizah anlayışlarıyla izlediğim ilk animeyle anime türüne de aşık oldum
 • senaryosunun güzelliği yanında asıl kurgu ve müzikleriyle öne çıkan anime serisi. birçok animenin cıvıklığından kurtulup daha yüksek yaşlarda izlenebilme potansiyelini yakalamıştır.
 • (bkz: #73735788)
 • mangası muhteşem giden anime/manga
 • öncelikle diğer konudan ayrılmış olması attack on titan başlığının 61 sayfa orjinal adının 3-5 entryden oluşması saçmalıktan başka bir şey değil türkiye hariç heryerde shingeki no kyojin olarak geçer ana başlık.

  --- spoiler ---

  neyse 105. bölüm manga spoiler

  garibim sasha'ın adeta bir piç uğruna ölmesini kabullenemiyorum umarım ölümlerin en işkencelisini alırsın antipatik gabi daha sasha doğru düzgün et bile yiyememişti, bundan daha büyüğü zaten zamanında armin'in tercih edilmesiydi ah sarı saçlı mavi gözlüm ah. isayama'nın resmen ana karakterini kötüye dönüştürmesi takdire şayan bir hareket gerçi ben genel kanıyla düşünmüyorum ama neyse helal olsun eren her yaptığında haklısın.

  şimdi eren, war hammer titan'ı da yedi acaba hala 13 yıl mı yaşayacak yoksa ne kadar titan yerse o 13 katlanarak mı gidiyor?

  annie kendini korumaya aldığından beri ne zaman gücü tükenip de kristali çözdü çünkü o diğer 2 titanı kuyuya atan ve takma sakallı ablayı annie diye düşünüyorum. - sanırım konuşma yapılacak bölümde 103 olması lazım annie'nin babasını gördük benim kızımda gelecek bir gün bu topraklara falan dedi bence boş duygusal sahne olsun diye yapılan bir sahne değil.

  --- spoiler ---
 • niyet ettim animelerin özgün isimleriyle açılan başlıklarına entry girmeye. sldgnkld beni game of thrones'un yeni sezonundan bile daha çok heyecanlandıran anime <3 o kadar kıyamıyorum ki bu heyecana, mangasında ikinci sezonun bittiği yere kadar gelip ve bırakacağım okumayı. çok ilginçtir ki mangasının çizim kalitesi oldukça amatörce olmasına rağmen (hatta mangakası hajime isayama, çizim kalitesinin düşük olması yüzünden mangasını bastıracak yayınevi bulmakta çok zorlanmış) hikayenin özgünlüğü, karakterlerin derinliği ve atmosferleri o kadar etkileyicidir ki bir anda ün kazanmıştır snk. zaten animesine diyecek sözüm yok. üçüncü sezona geri sayım yaparken müthiş soundtrack'ini başa sarıp sarıp dinliyorum. allah'ım yok böyle bir epiklik, tüylerim diken diken oluyor o_o yiğidim, aslanım, levi'ım seni bekliyorum <3
 • 3. sezonu saatler önce başlamış olan anime.

hesabın var mı? giriş yap