şükela:  tümü | bugün
  • internet playboyu.
    kaynakça: (bkz: #33046512)
  • gülşen'in kendisini gülshen diye lanse ettiği dönemlerde onun fotoğrafçılığını yapan sözlük yazarı. *
  • yardımsever bir insan. üstelik bi babacanlık da hissetmedim değil. saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum kendisine.*
  • "sendeki stresin sebebini ben biliyorum ama neyse" şeklinde, seksist göndermelerle aklınca kadın aşağılayan bir birey. kesinlikle modern toplum insanı değil. muhtemelen çeşitli cinsel tabularla yetiştirilmiş, bilinçaltı çöp olmuş.
    edit: simdi de cevir kazi yanmasin, ben onu kastetmedimlere getirmis. azicik kafasi calisan her kadin bu gondermeyi rahatlikla anlayabilir. nick altinda yazilanlara gore sevgililerini internet uzerinden buluyormus. bu kadar sinirlenmekte hakli.
  • mesajlaştığı bir kadına stresinin sebebi olarak psikolojik sorunları olduğunu söylemeyi uygun bulmamıştır.
    buna rağmen aynı kadın, yazarın tahminini doğrular nitelikte, konuyu kendisinden beklendiği üzere sekse bağlamıştır. entrylerinde de anlaşılacağı üzere dünyadaki erkeklerin en az yarısı kendisine asılıyor ve sapıktır.

tanıdık psikolog ve psikiyatr var. yardımcı olabilirim.

edit: ilgili kadın izin verirse mesajlaşmalarımızı buraya da ekleyebilirim. o zaman ne demek istediğimi herkes daha rahat anlayabilir?
  • tacize ugrayan "cocuk"un niyetini sorgulayacak tiynette bir suser, (bkz: #77990173).

"camları kapatmıyor ve olayı magazinsel hale getirmeye çalışıyor oluşu bir miktar soru işareti oluştursa da, böyle sapık zihniyetlerin aramızda dolaştığı gerçeğini ve böyle tiplerin toplumdan izole edilmesi gerektiğini göz ardı etmemeliyiz."
    (bkz: kapıya dayanan sapığı kameraya çeken çocuk) basligi.

cocuk, sapigi ifsa edecek gucu kendinde bularak cok da guzel bir is yapmis. belki, daha once de tacize ugradi ve bu sefer hazirlikli.
    boyle bir ifsa karsisinda "helal olsun" demek yerine, kafasinda "soru isaretleri" olusan kisilerin, olaya kimin gozunden baktigini cok merak ediyorum.