şükela:  tümü | bugün
  • kadınların karsı cinsi sınamak için bilinçli veya bilinçsiz olarak uyguladıkları testlerdir aka "fitness test". bu testlerin sıklıgı vede siddeti erkek ve kadın arasındaki ilişkiye göre degişir.

shit testleri ne kadar erken fark edip, dogrudan cevap vermeden espriye vurarak, onaylayarak veya sorunun asıl amacını fark ettiginizi göstererek cevaplarsanız o kadar basarıyla gecmis olursunuz.

bir kac örnek soru yazıp cevaplayayım konseptin daha iyi kavranması için.

- sokakta gördügün bütün kızlara gelip böyle asılıyor musun?

+ yalnızca ilgi çekici bulduklarıma.

+ fırsat buldukca.

- daha önce kac kisiyle birlikte oldun?

+ 70.5 oldu seninle birlikte, yarımın nereden geldiğini sorma. ( herhangi uçuk bir rakam olabilir )

+ sen ilksin. ( tecrübeli biri oldugunuz asikar ise )

- sen az once yan masadaki kızları mı kestin? (büyük ihtimal kesmediğiniz halde sorulmustur bu soru )

+ göz alıskanlıgı, su ana kadar ilgimi korumayı basardın yerinde olsam cok dert etmezdim.

ilk bakışta yukarıdaki soruları düzgünce cevaplamakta bir sakınca olmadıgı görünsede soruları uygun bir şekilde cevaplamamak, kadının size olan arzusunu azaltır.

http://www.urbandictionary.com/….php?term=shit test
  • her kadının cinsel seçilimde erkeğe uyguladığı testlerden biri. amaç gücünüzü, iradenizi, erkeksiliğinizi ölçmektir. kadınlar sağ gösterip sol vurmakta ustadır. hiçbir zaman kadınların söylediklerini önemsemeyin. onların davranışlarına göre hareket edin. aşağıdaki diyaloglar size bu konuda fikir verebilir.

- sen artık beni sevmiyorsun.
    - ne alakası var nurten. seni çok seviyorum. senin için her şeyi yaparım.

sonuç: nurten heriften ayrıldı. şu an kendisine hayvan gibi davranan bir adamla birlikte.

peki nasıl olmalıydı?

- sen artık beni sevmiyorsun.
    - niye öyle düşündün ki?
    - bana yeterince ilgi göstermiyorsun.
    - nasıl bir ilgi bekliyorsun?
    - (saçmalar)
    - tamam akşam 6 gibi buluşuyoruz.
    - tamam

buluşulur ve sonrasında eve gidip sevişilir. yatakta uzanırken kız, başını erkeğin omzuna koymuştur.

- aşkımm seni çok seviyorum.
    - ( sessizliğin ardından hatuna sıkıca sarılıp hatun kişi dudaktan öpülür. kalın, erkeksi bir ses tonuyla, ) ben de seni seviyorum.

- neden ceyda'ya mesaj attın?
    - aşkım bir şey demedim ki. erkek arkadaşından ayrılmış. teselli ettim kızı.
    - git başımdan!

sonuç: kız, heriften ayrıldı ve şu an kendisini defalarca aldatan bir adamla birlikte. bu adamla da mutlu.

nasıl olmalıydı?

- neden ceyda'ya mesaj attın?
    - ne demek neden attın?
    - kıza mesaj atmışsın.
    - ee ne var bunda?
    - sevgilisinden ayıldı o bilmiyor musun?
    - ayrılsın bana ne?
    - aşkım seni seviyorum ve seni kaybetmek istemiyorum. beni anla lütfen :((
    - sakin ol. napıyosun, nerdesin?
    (konu geçiştirilir)

shit test böyle bir şeydir dostlar. kimseye kendinizi ispat etmeye çalışmayın. zayıf insanlar kendilerini ispat etme ihtiyacı hissederler. suçlanıyorsanız ve suçlamaların dozajı artıyorsa cevap vermeden konuşmayı bitirin. kesin bilgi yayalım.

(bkz: kızlara dair bilinmesi gereken gerçekler/@sonsuzluk ve bir gun)
  • kadınların ilişkide yetkinlik ölçmek için erkeğine saçma sapan şeyler yapması. bir diğer efsane tespit/tanım için (bkz: erkekleri çileden çıkartıp işte gerçek yüzün demek)
    tanım faslını uzatmama gerek yok, yukarıdaki entryde güzelce tanım yapılmış. ben bunu aşmanıza yardımcı olacak bi tüyo verecem.
    bu dalga olmazsa olmaz ilişkide ama işini bilirsen sıyrılmak zor değil ve kadın en fazla bi kaç defa şansını deneyip sonrasında normalleşecek!
    şurada yazdığımı okuyun ve bi kaç tane daha kavga konusu hazırlayın yeter ki o da gerekirse. ben daha bu kadar ciddi ikinci shit test yaşamadım ikinci defa.
    işin sırrı konuyu sabote et ve değiştir!
    (bkz: #68604305)
  • kadınların erkekleri sınadıgı testmiş. çok cahilmişim, bugün öğrendim. ben de bu manyaklık sadece ben de var sanıyordum. ohhh be normalmişim, rahatladım....
    bu testi erkeklere yapan kadınların - ben de dahil- güvensizlik ve korkuları vardır. kadındaki özgüvensizlik , hiç bir zaman sevildiğinden emin olamama durumu ile birleşince böyle erkeği saçma sapan testlere tabi tutuyorsun.
    adam beni ne kadar seviyor ?
    en iğrenç halimle bile beğeniyor mu?
    en huysuz halimle bile çekiyor mu? diye adamın burnundan getiriyorsun.adam kadınları tanımayan tecrübesiz biriyse, seni rahatlatamıyor daha çok geriliyor. aslında tek yapması gereken kadına korkularının '' yersiz '' oldugunu söylemek ya da hissettirmek, ama anlayamıyor o yüzden küçücük bir '''trip'' büyük sorunlara yol açıyor..
    sevilme ve güven ihtiyacına kaybetme korkusu da eklenince kadın ne yapacağını bilemiyor.. özellikle babasını erken yaşta kaybetmiş ya da babasıyla arasında güvenli bir bağlanma olmayan kadınlarda bu çok görülüyormuş.yani burdaki ''ukala'' ve ''kibirli'' erkeklerin yaptıgı yorumlar kadar basit değil.
    ilişkilerinde bu testi sürekli yapmış biri olarak kesinlike bir boka yaramadıgını rahatlıkla söyleyebilirim.. seni elde etmek için her tribine katlanmış biri de seni elde ettiğini düşündüğü anda saf değiştirebilir. bir de bu testi çok duygusal erkeklere yapmamak lazım mazallah adam iğne ipliğe döner.(döndü)
    hayatta hiç bir şeyin garantisi yok.senin en iğrenç haline katlanmış biri seni sevmediği halde menfaatleri için sana katlanıyor olabilir. ya da seni deliler gibi seven biri senin huysuzluguna katlanamayabilir. böyle testler hassas ruhlar için oldukça yıpratıcı oluyor.
    sözün kısası; elde olmadan yapılan bu test aslında ilişkiyi yıpratan bir şey. en güzeli anı yaşamak..korkulardan uzak...