şükela:  tümü | bugün
 • kadınların karsı cinsi sınamak için bilinçli veya bilinçsiz olarak uyguladıkları testlerdir aka "fitness test". bu testlerin sıklıgı vede siddeti erkek ve kadın arasındaki ilişkiye göre degişir.

  shit testleri ne kadar erken fark edip, dogrudan cevap vermeden espriye vurarak, onaylayarak veya sorunun asıl amacını fark ettiginizi göstererek cevaplarsanız o kadar basarıyla gecmis olursunuz.

  bir kac örnek soru yazıp cevaplayayım konseptin daha iyi kavranması için.

  - sokakta gördügün bütün kızlara gelip böyle asılıyor musun?

  + yalnızca ilgi çekici bulduklarıma.

  + fırsat buldukca.

  - daha önce kac kisiyle birlikte oldun?

  + 70.5 oldu seninle birlikte, yarımın nereden geldiğini sorma. ( herhangi uçuk bir rakam olabilir )

  + sen ilksin. ( tecrübeli biri oldugunuz asikar ise )

  - sen az once yan masadaki kızları mı kestin? (büyük ihtimal kesmediğiniz halde sorulmustur bu soru )

  + göz alıskanlıgı, su ana kadar ilgimi korumayı basardın yerinde olsam cok dert etmezdim.

  ilk bakışta yukarıdaki soruları düzgünce cevaplamakta bir sakınca olmadıgı görünsede soruları uygun bir şekilde cevaplamamak, kadının size olan arzusunu azaltır.

  http://www.urbandictionary.com/….php?term=shit test
 • kadınların ilişkide yetkinlik ölçmek için erkeğine saçma sapan şeyler yapması. bir diğer efsane tespit/tanım için (bkz: erkekleri çileden çıkartıp işte gerçek yüzün demek)
  tanım faslını uzatmama gerek yok, yukarıdaki entryde güzelce tanım yapılmış. ben bunu aşmanıza yardımcı olacak bi tüyo verecem.
  bu dalga olmazsa olmaz ilişkide ama işini bilirsen sıyrılmak zor değil ve kadın en fazla bi kaç defa şansını deneyip sonrasında normalleşecek!
  şurada yazdığımı okuyun ve bi kaç tane daha kavga konusu hazırlayın yeter ki o da gerekirse. ben daha bu kadar ciddi ikinci shit test yaşamadım ikinci defa.
  işin sırrı konuyu sabote et ve değiştir!
  (bkz: #68604305)
 • kadınların erkekleri sınadıgı testmiş. çok cahilmişim, bugün öğrendim. ben de bu manyaklık sadece ben de var sanıyordum. ohhh be normalmişim, rahatladım....
  bu testi erkeklere yapan kadınların - ben de dahil- güvensizlik ve korkuları vardır. kadındaki özgüvensizlik , hiç bir zaman sevildiğinden emin olamama durumu ile birleşince böyle erkeği saçma sapan testlere tabi tutuyorsun.
  adam beni ne kadar seviyor ?
  en iğrenç halimle bile beğeniyor mu?
  en huysuz halimle bile çekiyor mu? diye adamın burnundan getiriyorsun.adam kadınları tanımayan tecrübesiz biriyse, seni rahatlatamıyor daha çok geriliyor. aslında tek yapması gereken kadına korkularının '' yersiz '' oldugunu söylemek ya da hissettirmek, ama anlayamıyor o yüzden küçücük bir '''trip'' büyük sorunlara yol açıyor..
  sevilme ve güven ihtiyacına kaybetme korkusu da eklenince kadın ne yapacağını bilemiyor.. özellikle babasını erken yaşta kaybetmiş ya da babasıyla arasında güvenli bir bağlanma olmayan kadınlarda bu çok görülüyormuş.yani burdaki ''ukala'' ve ''kibirli'' erkeklerin yaptıgı yorumlar kadar basit değil.
  ilişkilerinde bu testi sürekli yapmış biri olarak kesinlike bir boka yaramadıgını rahatlıkla söyleyebilirim.. seni elde etmek için her tribine katlanmış biri de seni elde ettiğini düşündüğü anda saf değiştirebilir. bir de bu testi çok duygusal erkeklere yapmamak lazım mazallah adam iğne ipliğe döner.(döndü)
  hayatta hiç bir şeyin garantisi yok.senin en iğrenç haline katlanmış biri seni sevmediği halde menfaatleri için sana katlanıyor olabilir. ya da seni deliler gibi seven biri senin huysuzluguna katlanamayabilir. böyle testler hassas ruhlar için oldukça yıpratıcı oluyor.
  sözün kısası; elde olmadan yapılan bu test aslında ilişkiyi yıpratan bir şey. en güzeli anı yaşamak..korkulardan uzak...
 • bu mereti başarılı bir şekilde savuşturmanın yollarından birisi de şudur
 • guvenilmeyen erkeklere uygulandigi kanaatindeyim.
 • özetlemek gerekirse gereksiz tartışma yaratma potansiyeli olan sorulara başı dik kaçamak cevaplar vererek tehlikeyi savuşturma durumudur.

  yaklaşık 2 hafta önce haberim oldu, o tarihten bu yana takriben 3-4 tartışmayı durumu iyi gözlemleyerek, tehlikeyi koklayarak, karşı atakla savuşturmayı başarabildim. sadece ikili ilişkilerde değil, hayatın tüm alanlarında gereksiz tartışmalarda vakit kaybetmek istemeyen herkese tavsiyemdir. özümseyin.
 • shit test en ideal şekilde nasıl savuşturulur, frame nasıl korunur, abundance mentality ve outcome-independence bir adamı nasıl olgunlaştırır sorularının cevabı olarak kh-101 müfredatında ders niteliğinde izlettirilebilecek şöyle bir şey var (sean connery içerir):

  https://www.youtube.com/watch?v=z_sfcvjasjm

  --- spoiler ---

  - wait till people see this, you're gonna get mail
  - might get some female *

  --- spoiler ---
 • kadınlar da ayrı salak zaten şu teste harcayacağınız zaman ve eforu adamın ne dediğine değil ne yaptığına bakmakla harcasaydınız sonra tweetlerde fb statuslarında zırlamalar olmazdı. adam da o kadar mal çünkü hepsine doğru cevap verecek lol

  sonuç: herkes mal
 • sadece erkeği test etme değil sadist güdüleri tatmin etmeye de yarayan şey.

  --- spoiler ---

  "the optimised female sexual strategy compartmentalises the roles of men. we call this female sexual plurality. women have a dual nature to control and be controlled, for their fluidity permits great perversity. with the dominant, she can satiate her masochism. with the submissive, she can satiate her sadism. ın this way she indulges her lust for power with the submissive man, and her lust to feel feminine with the dominant"

  "optimize dişi cinsel stratejisi erkeklerin rollerini bölümlendirir. biz buna dişi cinsel çoğulculuğu deriz. kadınlar kadınların kontrol etmek ve kontrol edilmek şeklinde ikili doğası vardır, akışkanlıkları müthiş bir sapıklığa izin verir. dominant erkekle birlikteyken mazoşist, edilgen erkekle ise sadist güdülerini tatmin ederler. bu yolla güce olan şehvetini edilgen erkekle, feminenliğe olan şehvetini dominant erkekle tatmin eder"
  --- spoiler ---

  dikkat ederseniz bir shit testten kalan erkek daha sert shit testlere maruz kalır. burada kadın ufak tefek dırdırlarla tabiri caizse suları test etmekte, erkeğin ilerleyen dönemlerde daha sert dırdır/triplerine de boyun eğip eğmeyeceğine bakmaktadır.

  siz siz olun bu testlerin en hafiflerinde bile başarsız olmayın.