şükela:  tümü | bugün
 • kadınların karsı cinsi sınamak için bilinçli veya bilinçsiz olarak uyguladıkları testlerdir aka "fitness test". bu testlerin sıklıgı vede siddeti erkek ve kadın arasındaki ilişkiye göre degişir.

  shit testleri ne kadar erken fark edip, dogrudan cevap vermeden espriye vurarak, onaylayarak veya sorunun asıl amacını fark ettiginizi göstererek cevaplarsanız o kadar basarıyla gecmis olursunuz.

  bir kac örnek soru yazıp cevaplayayım konseptin daha iyi kavranması için.

  - sokakta gördügün bütün kızlara gelip böyle asılıyor musun?

  + yalnızca ilgi çekici bulduklarıma.

  + fırsat buldukca.

  - daha önce kac kisiyle birlikte oldun?

  + 70.5 oldu seninle birlikte, yarımın nereden geldiğini sorma. ( herhangi uçuk bir rakam olabilir )

  + sen ilksin. ( tecrübeli biri oldugunuz asikar ise )

  - sen az once yan masadaki kızları mı kestin? (büyük ihtimal kesmediğiniz halde sorulmustur bu soru )

  + göz alıskanlıgı, su ana kadar ilgimi korumayı basardın yerinde olsam cok dert etmezdim.

  ilk bakışta yukarıdaki soruları düzgünce cevaplamakta bir sakınca olmadıgı görünsede soruları uygun bir şekilde cevaplamamak, kadının size olan arzusunu azaltır.

  http://www.urbandictionary.com/….php?term=shit test
 • kadınların ilişkide yetkinlik ölçmek için erkeğine saçma sapan şeyler yapması. bir diğer efsane tespit/tanım için (bkz: erkekleri çileden çıkartıp işte gerçek yüzün demek)
  tanım faslını uzatmama gerek yok, yukarıdaki entryde güzelce tanım yapılmış. ben bunu aşmanıza yardımcı olacak bi tüyo verecem.
  bu dalga olmazsa olmaz ilişkide ama işini bilirsen sıyrılmak zor değil ve kadın en fazla bi kaç defa şansını deneyip sonrasında normalleşecek!
  şurada yazdığımı okuyun ve bi kaç tane daha kavga konusu hazırlayın yeter ki o da gerekirse. ben daha bu kadar ciddi ikinci shit test yaşamadım ikinci defa.
  işin sırrı konuyu sabote et ve değiştir!
  (bkz: #68604305)
 • bu mereti başarılı bir şekilde savuşturmanın yollarından birisi de şudur
 • beta erkeklere göre çanakkale savaşı'dır. beta savaşı nadiren kazanır. çanakkale geçilirse osmanlı yıkılır, geçilmezse daha sonra yine yıkılır. am bayrağını istanbulda göndere çeker, izmir'e ordusunu sokar. beta himayeyi, mandayı kabul eder, beta kaybeder.

  alpha erkeklere göre de çanakkale savaşı'dır. alpha savaşı hep kazanır, çanakkale'yi geçtirmez. osmanlı yine de yıkılabilir, ama alpha çoktan kurtuluş savaşını başlatmıştır.
 • guvenilmeyen erkeklere uygulandigi kanaatindeyim.
 • eğer zeki, hayatta ne yapmak nasıl bir erkekle birlikte olmak istediğinin farkında olan bir kızla çıkıyorsanız emin olun bu tarz psikolojik süreçlerle kendi kendisini manipüle edip sizden bir gün; ay x ben artık eskisi gibi hissedip hissetmediğime emin değilim, senin duygularından emin değilim vs gibi bir şey söyleyip ayrılmaz. ama maalesef boş kız çok. (boş erkek de çok tabi ki. öyle bir cinsiyetçilik yapmıyorum. türkiye'de genel olarak boş insan çok, erkek ya da kız.)

  türkiye'de hepimizin bildiği muhafazakarlık vs sebeplerden ötürü, kadınlara çok olağanüstü bir ilgi olduğu ve buna karşın sosyal hayatın her alanında çok az kadın bulunduğu için; eğer çıktığınız kız, özellikle kendini bu durumdan kaynaklı gördüğü ilgi üzerinden tanımlayan (yani ben çok beğeniliyorum, çok güzelim, prensesim vs diye dolaşan) bir tipse emin olun siz ne kadar bu tarz taktikleri kasarsanız kasın yine saçma sapan bir şekilde sizden ayrılır. (çünkü kız çok beğeniliyor ve siz herhangi bir erkeksiniz. bu durumda kızın size olan ilgisini kaybetmemesi insanın doğasına aykırı. hem de kız boş bir kız; yani shit test gibi psikolojik süreçlerle kendi kendisini manipüle etmeye çok daha müsait.)

  aslında dostoyevski'nin temelde anlattığı şeyin çok basite indirgenmiş ve günümüz ilişkilerine uyarlanmış hali denebilecek; piç olursan, karşındakine kötü-umursamaz vs davranırsan daha çok sevilirsin formülünün ve o formülün bu tarz uzantılarının kaçınılmaz sonu çok değiştirmiyceğine; bu tarz taktiklerle kendinizi kasmanın sizi daha kötü bile etkileyeceğine, bu işlerde tecrübeli bir abiniz olarak yürekten inanıyorum.

  o kendisini defalarca aldatmasına rağmen hala birlikte olduğu adamın da omuzları sizden daha geniş ve boyu sizden daha uzun. zaten türkiye'de kızlar da en az erkekler kadar abaza olduğu için (demin bahsettiğim boş çoğunluk için konuşuyorum yoksa tabi ki içlerinde öyle olmayanlar da var.) kendinizi geliştirmeniz, iletişiminizin iyi olması vs kızın gözünde 63528. sırada gelir. poposu sizden daha çıkık, göğsü sizden daha şişkin adama bakıp da abi aslında piç olucaksın falan deyip bu tarz taktikler kasmak pek mantıklı değil kanaatindeyim. zaten kaybedeceksin bari içindeki iyiliği de kaybetme güzel kardeşim.
 • özetlemek gerekirse gereksiz tartışma yaratma potansiyeli olan sorulara başı dik kaçamak cevaplar vererek tehlikeyi savuşturma durumudur.

  yaklaşık 2 hafta önce haberim oldu, o tarihten bu yana takriben 3-4 tartışmayı durumu iyi gözlemleyerek, tehlikeyi koklayarak, karşı atakla savuşturmayı başarabildim. sadece ikili ilişkilerde değil, hayatın tüm alanlarında gereksiz tartışmalarda vakit kaybetmek istemeyen herkese tavsiyemdir. özümseyin.
 • shit test en ideal şekilde nasıl savuşturulur, frame nasıl korunur, abundance mentality ve outcome-independence bir adamı nasıl olgunlaştırır sorularının cevabı olarak kh-101 müfredatında ders niteliğinde izlettirilebilecek şöyle bir şey var (sean connery içerir):

  https://www.youtube.com/watch?v=z_sfcvjasjm

  --- spoiler ---

  - wait till people see this, you're gonna get mail
  - might get some female *

  --- spoiler ---
 • kadınlar da ayrı salak zaten şu teste harcayacağınız zaman ve eforu adamın ne dediğine değil ne yaptığına bakmakla harcasaydınız sonra tweetlerde fb statuslarında zırlamalar olmazdı. adam da o kadar mal çünkü hepsine doğru cevap verecek lol

  sonuç: herkes mal