• kadınların karsı cinsi sınamak için bilinçli veya bilinçsiz olarak uyguladıkları testlerdir aka "fitness test". bu testlerin sıklıgı vede siddeti erkek ve kadın arasındaki ilişkiye göre degişir.

  shit testleri ne kadar erken fark edip, dogrudan cevap vermeden espriye vurarak, onaylayarak veya sorunun asıl amacını fark ettiginizi göstererek cevaplarsanız o kadar basarıyla gecmis olursunuz.

  bir kac örnek soru yazıp cevaplayayım konseptin daha iyi kavranması için.

  - sokakta gördügün bütün kızlara gelip böyle asılıyor musun?

  + yalnızca ilgi çekici bulduklarıma.

  + fırsat buldukca.

  - daha önce kac kisiyle birlikte oldun?

  + 70.5 oldu seninle birlikte, yarımın nereden geldiğini sorma. ( herhangi uçuk bir rakam olabilir )

  + sen ilksin. ( tecrübeli biri oldugunuz asikar ise )

  - sen az once yan masadaki kızları mı kestin? (büyük ihtimal kesmediğiniz halde sorulmustur bu soru )

  + göz alıskanlıgı, su ana kadar ilgimi korumayı basardın yerinde olsam cok dert etmezdim.

  ilk bakışta yukarıdaki soruları düzgünce cevaplamakta bir sakınca olmadıgı görünsede soruları uygun bir şekilde cevaplamamak, kadının size olan arzusunu azaltır.

  http://www.urbandictionary.com/….php?term=shit test
 • kadınların ilişkide yetkinlik ölçmek için erkeğine saçma sapan şeyler yapması. bir diğer efsane tespit/tanım için (bkz: erkekleri çileden çıkartıp işte gerçek yüzün demek)
  tanım faslını uzatmama gerek yok, yukarıdaki entryde güzelce tanım yapılmış. ben bunu aşmanıza yardımcı olacak bi tüyo verecem.
  bu dalga olmazsa olmaz ilişkide ama işini bilirsen sıyrılmak zor değil ve kadın en fazla bi kaç defa şansını deneyip sonrasında normalleşecek!
  şurada yazdığımı okuyun ve bi kaç tane daha kavga konusu hazırlayın yeter ki o da gerekirse. ben daha bu kadar ciddi ikinci shit test yaşamadım ikinci defa.
  işin sırrı konuyu sabote et ve değiştir!
  (bkz: #68604305)
 • "kaşlarım çıktı kuaföre gidemedim" den sonra noooldu iğrendin mi benden" demesi.
 • özetlemek gerekirse gereksiz tartışma yaratma potansiyeli olan sorulara başı dik kaçamak cevaplar vererek tehlikeyi savuşturma durumudur.

  yaklaşık 2 hafta önce haberim oldu, o tarihten bu yana takriben 3-4 tartışmayı durumu iyi gözlemleyerek, tehlikeyi koklayarak, karşı atakla savuşturmayı başarabildim. sadece ikili ilişkilerde değil, hayatın tüm alanlarında gereksiz tartışmalarda vakit kaybetmek istemeyen herkese tavsiyemdir. özümseyin.
 • genellikle amused mastery ile kirabileceginiz testlerdir. evet özellikle böyle yapınca kadınlar daha bir bayılıyor size ilginçtir.
 • kadınlar da ayrı salak zaten şu teste harcayacağınız zaman ve eforu adamın ne dediğine değil ne yaptığına bakmakla harcasaydınız sonra tweetlerde fb statuslarında zırlamalar olmazdı. adam da o kadar mal çünkü hepsine doğru cevap verecek lol

  sonuç: herkes mal
 • büyük an geldi...

  shit test nedir, neden yapılır, nasıl savuşturulur, kalınırsa ne yapılmalıdır... hepsi az sonra cevabını bulacak.

  karı kız işlerinin nasıl yürüdüğü bir el kitabı olarak görün az sonra yazacaklarımı.

  orda burda dağınık halde bulunan shit test meselesini ayrıntılı olarak ele alıyoruz...

  yazı biraz uzun olabilir. sabredip okuyana kadın-erkek ilişki algısını değiştirecek, yaptığı hataların farkında olmasını sağlayacak bilgiler var. durumum yoktu okuyamadım diyenler kadınlar neden böyle diye ağlaşmaya devam edebilirler.

  başlıkta bahsedilmiş türkçesi için en uygun tanım yoklamak olur.

  neden yoklanıyoruz yani test ediliyoruz kadınlar tarafından?

  çünkü kadınlar kendisine yaklaşan erkeğin nasıl biri olduğunu öğrenmek istiyor. kaba özetiyle alfa mı beta mı bunu yokluyor. en ufak bir şeyde pısıp küsen eziğin teki mi yoksa kendinden emin duruşunu bozmayan bir erkek mi? bu, erkeğin alnında yazmayacağından ötürü de test ediyorlar.

  bu açıklamadan şunu çıkarabilirsiniz, test edilmiyosanız kadın sizi arzulamıyor demektir. kadınların tabiriyle sizi arkadaş olarak görüyordur. konuştuğunuz görüştüğünüz kızın size ilgisi olup olmadığını burdan da* anlayabilirsiniz.

  test yemediği (yoklanmadığı) halde arzulanmanızın tek istisnası, sizin zaten kendinizi ispatlamış bir erkek olmanız. kadın kendini ispatlamış bir erkeği test edip kaçırmaktan korkacağından çok ince testler atar ne olduğunu anlamazsınız bile. ki zaten kendini ispatlamış bir erkek için bu testler çerezliktir.

  shit test'in mantığını anladıysanız, korkmanız gerekenin shit test değil, shit test'in olmaması olduğunu da anlamışsınızdır.

  shit test atan kadın sizi potansiyel sevgili olarak görüyor demektir. testleri ne kadar geçerseniz kadının yatağına o kadar yaklaşırsınız. testlerden kaldıkça da friend zone'a girersiniz. (bkz: friend zone/#77245387)

  bu durum (testleri geçememek) size yakın davranan kızın bir süre sonra soğuk davranmasını da açıklıyor. zira kadının donunu kuruttuğunuz (testlerden kaldığınız) için artık potansiyel sevgili/eş adayı değilsiniz, arkadaşısınız. kadın yeni tanışacağı potansiyel adayları test edecektir. bitti gitti geçmiş olsun.

  peki testleri geçip sevgili olduğumuzda test edilmeyecek miyiz bitecek mi? hayır. evli olsanız da belirli aralıklarla devam edecek. ne kadar aralıklı olduğu sizin testlerdeki başarınıza bağlı. kaldıkça daha şiddetli ve sık olacak.

  kadın tarafından şiddetli test ediliyorsanız, daha önceki testlerden kalmışsınız demektir. eğer yeni tanıştığınız biri tarafından şiddetli test ediliyorsanız kadın sizi kendinden daha aşağıda (hipergami) görüyor demektir. kendi değerinin farkında güzel zeki kadınların daha sık şiddetli test etmelerinin sebebi de budur. yukarda dediğim gibi kendinizi ispatlamış biriyseniz şiddetli ve sık test edilmezsiniz. ama bir şekilde yine ara ara yoklanırsınız.

  burdan da şunu çıkarabilirsiniz, ilişki başlarında ne kadar çok ve sık test yiyorsanız kadınlar gözünde olsa da olmasa da olur görünüyosunuz. yani kadın için eh yetti be diyip iletişimi koparmanız sorun teşkil etmiyor, etseydi sizi bıktırıp kaçırmaktan korkar ve şiddetli test edemezdi. (kendini kaf dağında gören narsist kızlar her daim böyledir, onlarla zaten işinizin olmaması lazım)

  yoklamayan kadın yoktur. kimi az kimi çok bir şekilde test ederler ve sanıldığının aksine sadece karşı cinse değil hemcinslerine de yaparlar. hatta çocuklarına babalarına abilerine de. ablam beni sürekli test eder mesela, bunların test olduklarını çok sonra anlayabildim.

  shit test'in sadece kadının sevgilisine yaptığı bişey olarak görmeyin yani. hatta asıl korkmanız gerekenin kadın testi değil, erkeğin erkeğe yaptığı test olduğunu da bilin. konu dağılmasın diye ayrıntıya girmiyorum daha sonraki entri bunun (erkek shit testi) üzerine olur.

  mesela annem babamı ara ara yoklar. babam da genelde duygusal tepki verdiği için kalır ve annem daha şiddetli yapar. bu test herhangi bir konuda olabilir. hatta bir kere karpuzdan çıkmıştı mesele.

  babamın aldığı karpuzu beğenmeyen annem, babama söylendi. babam da alınganlık yapınca büyüdü tartışma. halbuki babam, yolda gelirken ilgisiz kalmış bu da senin gibi ilgi sevgi görmeyince güzel yüzünü göstermiyor tarzı bir cevapla yaklaşsaydı annem de babam da gülecek ve mesele çözülecekti. napayım bu yaştan sonra babama ilişki koçluğu mu yapayım*

  mesela ilişkinizde "beni artık sevmiyorsun" ya da "beni artık eskisi gibi sevmiyorsun" shit test'ini çok yersiniz. vallahi billahi seviyorum ayten yemin ediyorum diye vereceğiniz her cevap kızın testlerinden kalmanıza sebep olacak ve tüm kutsal kitaplara el bassanız da bi süre sonra terk edileceksiniz. çünkü oyunu gereğinden fazla ciddiye aldınız ve duygusal tepki verdiniz.

  halbuki beni artık eskisi gibi sevmiyosun diyen sevgiliye "dün otobüse yetişirken koşturdum cebimden düşmüş olmalı sevgiler" deseniz ve cool bir ifadeyle gülümseseniz hiçbir mesele kalmayacak kız da gülecek ve akşamına seks olacak.

  yani kadının testlerine ne kadar duygusal tepki verirseniz o kadar başarısız olursunuz. ne kadar kendinden emin yaklaşırsanız o kadar başarılı olursunuz.

  tabii bu kendinden emin yaklaşımı vücut diliyle de desteklemeniz gerekiyor. testi ciddiye almayıp (ki zaten bir çoğu ciddiye alınacak değildir) kendinden emin mizahi yaklaşımınız kadının size olan çekimini artıracaktır.

  ciddiye almayıp işi espriye vurma olayını abartmamanızı da söyleyim. yoksa bi süre sonra kendinizi kızı eğlendirmeye çalışan maskot olarak bulursunuz. ayarında yapın bu işi.

  alınganlık göstermeyip duygusal tepki vermemek işin sırrı. kadında duygusal (mental) olarak güçlü intiba oluşturmalısınız. kızım bunlar benim için tırı vırı beni bunlarla korkutamazsın kızdıramazsın mesajı vermelisiniz.

  testlerden kalma sadece doğrudan kadının testinden kalma şeklinde olmayabilir. herhangi bir duruma vereceğiniz tepki ve kadının bu duruma şahit olması da kadında acaba hissi uyandıracak ve kadın tarafından bu şüphe giderilinceye kadar test edileceksiniz. şüphe giderilmezse de terk edileceksiniz.

  mesele burda bununla ilgili çok iyi bi örnek var #77630856

  erkeğin sarhoş olup sızması kadında acaba zayıf bi erkekle mi birlikte oluyorum şüphesi oluşturuyor ve bu şüphe neticesinde daha sık test edilen erkek testlerden kalınca terk ediliyor. kız nasıl olur da eziğin biriyle birlikte olmuşum diye kendine kızıyor. muhtemelen zamanında yeteri kadar test etmedi ya da erkek bi şekilde testleri geçti de daha sonra (sarhoş anında) erkekmiş rolü yaptığı ortaya çıktı.

  verdiğim örnekte olduğu gibi kadınlar kalkıp sen testlerden kaldın bana duygusal tepki verdin eziğin tekisin ondan senden soğudum/terk ettim/istemiyorum demez. zaten bu testler çoğu kez bilinçli bile yapılmaz. kadın erkeğin testlere verdiği tepkiyi kendince rasyonalize ederek buna göre kararını verir.
 • bu başlıkta tanımlanan mallıklarla uğraşacağımıza sikimizi koparıp atmak toplum için daha faydalı bireyler olmamızı sağlayacaktır.

  en güzeli shit test yapan kadına aaa kikikiki aaa diye tepki verip mavi ekrana bağlatmak.
 • red pill veya her neyse, bu tip şeyleri abartan insanlar var. zaten ortalama bir insan 30 yaşına geldiğinde kadınları az çok çözer. kadınları çözmek için 400 sayfalık kitaplar okuyanlar var. ulan gelmişsin 35 yaşına, evlenme yaşın gelmiş geçiyor, hala kadınları köşeye sıkıştırma taktikleri ile uğraşıyorsun, üstelik tip de var. ne yapacaksın, bunları.

  kısacası abartmamak lazım. götü fazla kalkık olmayan ve düzgün bir ilişki arayan kadın bulma olasılığı var ve bu tip şeylere fazla kaptırıp kadınlarla satranç oynamamak lazım. zaten bir ilişki de ya bir taraf üstün oluyor biraz ya da denge oluyor. bunu belirleyen şey de genelde fiziki ve maddi koşullar. bu tip oyunların çok büyük etki yarattığına inanmıyorum.

  lafın özü, kadın size shit test mi yaptı, ya da sizinle oyun mu oynadı. sallayın gitsin. eğer sizi ilk gördüğünde beğendiyse, devamı gelecektir. sizde gönlü yoksa ne yapsan boş, o kızı elde edemezsin.
 • 31 çekmekten siki soyulmuş bakirlerin kafasına fazla taktığı şey. biraz chill olun dostlarım strateji kasmayın kadınlara nasıl davranilir öğrenin hunga munga alt right zirvalariyla uğraşmayın. ben bu aşırı utangaç halimle fena değilsen siz 100 kat daha iyisinizdir büyük ihtimalle.
hesabın var mı? giriş yap