• altcoin dünyasında hacim sıralamasında en aşağıda kalmış, bir ayağı çukurda olan coinlere verilen ad.
  • ing. boksikke.
  • (bkz: türk lirası)
  • tüm altcoin'ler.

gerçi bu aralar bitcoin de shitcoin gibi davranıyor.
  • nouriel roubini, bazı kripto paralara shitcoin denmesinin boka hakaret olduğunu, sonuçta gübrenin tarımda verimliliği artırarak medeniyetin gelişimine önemli bir katkı sunduğunu söylemiş.
    isabetli bir yorum.
  • (bkz: lira)
  • ismine takılıp geçen aya kadar hiç para yatırmamıştım bu tip coinlere. ancak kripto piyasasında bir noktadan sonra insan arsızlaşıyor ve %20-30'luk artışları beklemek yerine başka yapabileceği bir şeyler olup olmadığını kovalamaya başlıyor. bitcoin başlığında hoge'yi gördüm önce. bir miktar eth yatırdım. yatırdığım miktar 2x yapınca anaparamı çektim, yüksele yüksele anaparamı katladı. "aaa iyiymiş lan bu" dedim. muadillerine bakınmaya başladım, hoge'nin bsc muadili olan safemoon'u gördüm. aynı taktiği onda da uyguladım. içeride bıraktığım kârım bir ara anaparamı 10'a katladı. "bi dakika noluyoruz lan?" demeye başladım. daha fazla shitcoin araştırmasına giriştim. şu an elimde nicheman, poocoin, moonshot, ncat, mocktail ve safestar da tutuyorum. kazandığım ve daha da kazanma potansiyelim olan yüzlerce doları 2017'de 4.5 dolara aldığım 1 bnb ile gerçekleştirdiğimi düşünürsek elinde daha fazla bnb olanların bu piyasada ne korkunç paralar kazandığını tahmin dahi edemiyorum. büyük saçmalık, ama para kazandırıyor. o halde ben varım. :)
  • kripto para sektöründe hiçbir işe yaramayan coin.
  • kripto para sektöründe size dakikalar içerisinde binlerce dolar kazandırabilecek coin.
hesabın var mı? giriş yap