şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil yazar.
    stargate universe serisinin türkçe altyazılarını çeviren sg-türk ekibinin parçası.
  • stargate universe'ün birinci sezon onbirinci bölüm altyazısını dinleyerek çevirmiş, ingilizce altyazıdan önce türkçe altyazıyı yedincigemi'ye yükleyerek sg severlerin gönlündeki yerini daha da sağlamlaştırmıştır.
  • bazı insanlar vardır hani açıklayamazsın kelimelerle ne kadar farklı , ne kadar harika , ne kadar özel olduğunu işte benim için o kişi shizof. ne zaman ihtiyacım olsa bana yardım eden ve bunu kendiliğinden yapan; benim sormama bile gerek kalmadan. hayatının en eğlenceli zamanları kimin yanında geçti ya da geçiyor diye sorsalar bana shizof derim hiç düşünmeden, o ki benim yüzüme her zaman bir gülümseme koyabilen ne zaman üzgün olsam beni mutlu edebilen hatta kahkaha atabilecek duruma getiren kişi. her zaman herşeyimi anlatabileceğim ve yanında her zaman rahat hissedebileceğimi bildiğim insan. iyi ki varsın demek bile az geliyo çünkü sen olmasaydın nası biri olurdum gerçekten ne biliyorum ne de bilmek istiyorum, ama bildiğim tek bir şey var o da sen olmasaydın ben burda olmazdım, olamazdım üstümde çok emeğin var inan. sana ne kadar çok değer verdiğimi kelimelerle anlatamamın asıl nedeni de bu , çünkü sana olan sevgimi ben bile tanımlayamıyorum bazen o kadar çok ki bu sevgi kalbim nası bu kadarını kaldırabiliyo bilmiyorum. ama yine de sonunda tek söyleyebileceğim şey iyi ki varsın, iyi ki yanımdasın, iyi ki abimsin.
  • dönüşü dört gözle beklenen, yokluğu hayatın baş köşesinde hissedilen yazar. eşi askere gitmiş taze gelin gibi resmen gün sayıyorum. gelse de kaldığımız yerden devam etsek hayatın karmaşasına keşke. onsuz hep bir şeyler eksik gibi.
  • başıma gelen en iyi şey.