• zamaninda tv de yayinlanan $ok programinin sitesi (en azindan ayni adamlar hazirliyor) gidilesi... gezilesi... http://www.shockhaber.com/
  • daha onuncu saniyede "hicbi ise yaramayan stres tusu"yla beni yarmis ve de kendimden gecirmis olan site.
  • sayfada nedenini anlamadığım ama tıklandığı zaman bi mesaj çıkartan (kasın) beyaz bi nokta gezen site...
  • lafını esirgemeyen,harbi konuşan,kendine özgü jargonu olan sıkı insanların hazırladığı sağlam site.gidilesi,görülesi bir yer.yapanları kutlamak gerek.
  • gerçekten çok başarılı bir site.
    beni bilgisayar başında harbi harbi güldüren nadir sitelerden biri.
    ve ayrıca lafını esirgememesi, verdiği ayarlar vs.
    çok kaliteli çoook.
  • genellikle ilginc linkleri ve insanlari soyledikleriyle dalga gecen,dolu bir site.
    (bkz: shockhaber com)
  • zaga'da okan bayülgen tarafından, cam siliciler kamuflajı altında tavsiye edilen site.
  • cesaretler ve espri yeteneklerini takdir ettigim adamlarin sitesi.
  • güzel siteydi bu ilk zamanlar gerçi hala da kötü değil iyi linkler verip sağlam quote'lar (onlar "=>" diyor) yakalıyolar ama sanki popülerleştikçe kendi kendilerini fazla ciddiye alır oldular doğal olarak da can sıkmaya başladılar gibi geliyor bana. başlarda dozunda ve oldukça kaliteli bir sarcasm'la çıktıkları yolda şerit değiştirip apartmanın ota boka kıl olan emekli yöneticisi rolüne doğru lüzumsuz bir geçiş yaptılar. biz süperiz herşeyin en iyisini biliriz diğer iyiler de bizi takip ediyor hatta direkt taklit ediyor gibi bir havaya büründüler vakitlerini ve enerjilerini ona buna laf yetiştirmeye adanmış uzun yazılar yazmakla geçirir oldular. bilmiyorum belki sadece bana öyle geliyor ama site editörlerinden bu yazıyı okuyan birileri varsa müdavimlerinden en azından birinin böyle düşündüğünü bilsin istedim sadece...
  • manyak boyutlu buton ile boyut kavramina yeni bir boyut getiren site. takdir edilesi.
hesabın var mı? giriş yap