• yedinci nesil bir yazar.
  • iyi bir izleyici, iyi bir okuyucu, iyi bir akadas, iyi bir "potansiyel" yonetmen, iyi bir "potansiyel" elestirmen, kotu bir makina muhendisi.
  • kelimeleri rahatça koşturacağı bir meydan bulmuş ve şoka uğratmaya hazır, ekşi alemi aman dikkat! zihin karmaşası yaratıp sizi acaba dedirtebilir en kararlı durduğunuz konularda. mizahına her an malzeme olabileceğiniz bu genci iyi takip edin, sanal alem sınırlarının ötesine gececektir muhakkak ilerleyen zamanlarda.
  • hal-hartley-sevicisi..
  • dünyada sinemaya tutkuyla bağlı olan, sinemanın büyüsü altına giren seçkin insanlardan birisi. bu tutkusunu yazı aşamasında mükemmel biçimde işlemesini başarıyor. umarım diğer aşamalarda da bu başarısını ebedi kılar...
  • 331. dönem kısalarından. kısaların hiç şansı yok dedim dinlemedi. pek bi heyecanlıydı, nası olacak nası bitecek diye meraktan çatlıyordu. sorular falan filan, dedim gideceksin, full metal jacket neblim jarhead ya da hiç olmadı tigerland seyreder gibi yapacaksın. dödndüğün vakit de;

" ali yüzbaşı çok iyi iş çıkarmış. uzman çavuş ve astsubay yönetimine hayran kaldım. ayrıca gizlisi saklısı yok, meramını askere çok iyi anlatıyor. öte tarafta nihat üstegmeni rütbesinin de etkisiyle bir miktar silik buldum. tabi bu yine de iyi bir asker oldugu gerçeğini değiştirmiyor, kendine bahşedilen dar alanda o da bir şeyler yapmaya çalışmış, özellikle içtima sekansında yaptıkları oldukça etkileyiciydi. can astegmen ise overacting in sularında boguluyor, her emri, her bagırışı yapmacık, fazla teatral. oralara ait değilmiş gibi, bir an önce kendisini toplaması lazım, bu performansla silinir gider. benim için en büyük süpriz ise mustafa çavuş oldu. pek tanınmamış bir yüz olmasına kanmayın, bu bölük için nimettir bu adam. özetle hoş bir deneyimdi, gidin görün, pişman olmazsınız!"

gibi birşeyler karalayacaksın, yani her zamanki gibi dedim, rahatladı, hatta gitmek için sabırsızlanmaya başladı. saf çocuk. hayırnısıynan gitsin gelsin.
  • film basliklari altinda gozlerimin aradigi birkac nickten biri.
  • bebek.
  • değişik bir tip.
hesabın var mı? giriş yap