508 entry daha
  • 9. bölüm efsane diyorlar bu gece izleyeceğiz bakalım. geri kalan 8 bölüm de harikaydı; 9/10

patır patır japonisler ölüyor ama köylerde şehirlerde 1 tane çocuk yok. sadece 2-3 karakterin çocukluk flasbackleri var o kadar. nasıl ürüyorsunuz olm siz?
  • 9.bölümün adı crimson sky. 8 bölümü izleyen adam crimson sky ne demek bilir. bölümün imdb'den adını gördüm dedim aha geliyor. puanına baktım 9.6 verilmiş bölüme. dedim aha bu bölümde meşhur kızıl gökyüzü gelmiş.

aldım mısırımı izledim. sonuç? mariko samayı bombeyle patlattılar, bir de güya shogun olacak gibi gösterilen mal komutanın en yakın arkadaşının komutanının planı için kendine sikkuku yaptığını gördük.

ne planmış aq. dizi zaten 10 bölümlük mini dizi. 9 bölüm bitti, hala planını bilmiyoruz sümsük komutanın. konseyden azledilmişşin, oğlunu gebertmişler, deprem ordunun çoğunu silmiş, en yakın arkadaşın, can dostun sikik planını bilmeden kendi canına kıymış, kardeşinin ihanetine uğramışşın, tebaanın yanında sana hakaretler etmiş. mariko'yu osakaya gönderip balık yemi etmişşin. askeri komutanların bile sana güvenmez olmuş, o sikik canını 2 kere ingiliz ibnesi kurtarmış. ulan senden shogun değil yarramın başı bile olmaz. o salak oğlun bile savaşarak öldü aq. sikkuku yapıp diziyi öyle bitirseler keşke acayip kuruldum ibnenin oğluna. son bölümde nasıl toparlayacaklarda bu ezik tasvirli adamı shogun yapacaklar acaba. imkanı yok aq.

diziye puanı 9/10. normalde oyunculuk, mekan tasvirleri, kültürlerinin aktarım şekli, diyaloglara filan bakacak olursak 10/10. ama şu başroldeki ezik karakterli güya shogun olacak lavuk nedniyle 10 vermem. sikerler öyle shogun'ı kusura da bakmayın.
  • 2. sezonunun gelmeyeceğini duyduğumda yıkıldığım muazzam dizidir.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap