• kievde turklerin alinmadigi club, adamlar isi biliyor helal olsun.
  • içinde bir sürü türkün olduğu ve kapıdan da türklerin alınmadığı mekan. yani türk işi bir yer. ayağınızda spor ayakkabı olmamalıdır, spor ayakkabı ile sadece burası değil, hiçbir yerde almıyorlar içeri. içerisi 18 yaşındaki kızlarla, 50-60 yaşındaki yabancı parayla kız götürme sevdalıları ile doludur. arap, türk, amerikalı, iskoç ne ararsan var. türkler biraz daha genç, kızları sürekli bıçak gibi bakışlarıyla kesen gurbetçi sakallı, bıyıklı, mutsuz görünümlü tipler, içeri girin türkleri hemen anlarsınız. birkaç ukraynalı arkadaşıma sohbet ettim, bana direk "fuuu" dediler shooters için. yani iğrenç anlamında. bir çarşamba gittim , bir daha da gitmem. kiev'de eğlenmek için carribean'a gidilmelidir.
  • kiev dekine kesinlikle gidilmemesi gereken yer.
  • christchurch'te de var, ama birbirleriyle baglantilimidir bilmem. barmaidleri genelde sirin sirin kizlardir bu yerin, ve arada bir cingillari olan "u u u, do u want a shoot us?" tarzi birsey soylerler ki, o zaman seyirlerine olmaz.
  • herkesin gayet alindigi mekandir. gunune gore 150-250 grivnayi veren herkes girebilir ancak girince ukraynali kizlari gormek yerine metrre kare basina 38 turk adam (tabikii turk hatun ne arar ukrainde) gorebilirsiniz, sikinti yapmayin o uc ukraynali kiz kesin sizindir. (bkz: just relax)
  • kievde işletme müdürü türk olan club, girişte face control yapılmaktadır sadece türklere özgü bir kontrol değildir bu kontrolden daha çok ukraynalı erkekler nasibini alır
  • tory lanez'in tl2 için skrt skrt ile birlikte yayınladığı başarılı parça.

https://www.youtube.com/watch?v=slnkpswlhb8
  • memories don't die'dan mesajlı bir klibi gelmiş olan tory lanez parçası.

klibi
  • kuzey kıbrıs'ın canti mekânlarından. ortamı hoş olsa da gitmeye elverişli arkadaş ortamımı sevmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap