şükela:  tümü | bugün
  • 69 gün sonra domain süresi dolacak olan sitedir.
    aynı zamanda 2011 de kurulmuş ama türk lirası ile daha yeni oyun satmaya başlamışlar.

muhtemelen ingiltere’de yaşayan ve türkiye’de fiyatların böyle olduğunu bilen bir türkün icraatı. zaten ancak kendi halkını sikme çabasında olur bu amına kodumun gurbetçi yavşakları. ya da uyanık bir ingiliz.
  • bugün denemelik 20 liraya ac unity sipariş verdiğim site. yalnız kargo takibi olmaması büyük sıkıntı, sürekli evde değilim çünkü ve sipariş verirken tel numarası da istemedi site. ptt kargo getiriyormuş kapıya kağıt mı bırakacaklar ne olacak ne bitecek göreceğiz. sıkıntı olmazsa daha sonra nier almayı düşünüyorum gerçekten yerel fiyatlara göre gayet hesaplı. buraya edit gelecek.

edit: 1 ay sonra oyun elime geçti. posta kutumda buldum paketi.
  • bu siteden ya da genel olarak yurt dışından yaptığımız alışverişleri taksitle ödeyebiliyor muyuz? gayet uygun bir site fakat taksit de önemli maalesef.
  • bir ürün almayı kafaya koydum lakin gelgelelim ne türkiye'de ne de amazon vs. gibi bilindik sitelerde var; bir tek bu sitede var. ürünün fiyatı ucuz olsa alıp deneyeceğim fakat fiyatta neyse denilecek değil... deneyimi olan yeşillendirirse çok sevineceğim; gümrük vs. takılması olur mu? güvenilir mi bu site, neyin nesi, ürünü aradığım zaman gördüm şimdi bu siteyi.

tanım: oldukça uygun fiyatlara oyun, figür gibi ürünler satan sitedir. iddialarına göre ingiltere'den türkiye'ye yolluyorlarmış bu ürünleri.
  • amazon.co.uk'de 16 sterlin (yani bugünün kuruyla 118,13tl) olan truck off the food truck frenzy adlı kutu oyununu 112,49 tl'ye sipariş ettim. şayet kargo başarıyla elime ulaşırsa burayı güncellerim. şimdilik site güvenilir durmakta.

- taahhüt ettikleri sürenin son gününde kargom elime ulaşmıştır. özet olarak yavaş fakat güvenilir bir firma olduğunu söyleyebilirim. bu arada müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi, hiçbir zaman sorularınızı cevapsız bırakmıyorlar. -
  • istatistiklere katkı olması adına bilgi veriyorum;

sipariş bedeli 108.00tl

çıkış 22 ekim
    varış 2 kasım
  • birer gün ara ile 2 sipariş verdiğim ve elime vergi ödemeden ulaştıran internet sitesidir. fakat fiyatları yükselterek üzmüştür.

sipariş tarihi : 3-4 kasım 2018
    teslim tarihi : 14 kasım 2018