şükela:  tümü | bugün
 • bugün denemelik 20 liraya ac unity sipariş verdiğim site. yalnız kargo takibi olmaması büyük sıkıntı, sürekli evde değilim çünkü ve sipariş verirken tel numarası da istemedi site. ptt kargo getiriyormuş kapıya kağıt mı bırakacaklar ne olacak ne bitecek göreceğiz. sıkıntı olmazsa daha sonra nier almayı düşünüyorum gerçekten yerel fiyatlara göre gayet hesaplı. buraya edit gelecek.

  edit: 1 ay sonra oyun elime geçti. posta kutumda buldum paketi.
 • bu siteden ya da genel olarak yurt dışından yaptığımız alışverişleri taksitle ödeyebiliyor muyuz? gayet uygun bir site fakat taksit de önemli maalesef.
 • bir ürün almayı kafaya koydum lakin gelgelelim ne türkiye'de ne de amazon vs. gibi bilindik sitelerde var; bir tek bu sitede var. ürünün fiyatı ucuz olsa alıp deneyeceğim fakat fiyatta neyse denilecek değil... deneyimi olan yeşillendirirse çok sevineceğim; gümrük vs. takılması olur mu? güvenilir mi bu site, neyin nesi, ürünü aradığım zaman gördüm şimdi bu siteyi.

  tanım: oldukça uygun fiyatlara oyun, figür gibi ürünler satan sitedir. iddialarına göre ingiltere'den türkiye'ye yolluyorlarmış bu ürünleri.
 • çok ilginç bir şekilde çok ucuza ürün satan sitedir. batman begins - dark knight blu-ray paketini 50 liraya, pokemen the movie ı choose you dvd'sini ise 40 liraya aldım, bekliyorum.
 • amazon.co.uk'de 16 sterlin (yani bugünün kuruyla 118,13tl) olan truck off the food truck frenzy adlı kutu oyununu 112,49 tl'ye sipariş ettim. şayet kargo başarıyla elime ulaşırsa burayı güncellerim. şimdilik site güvenilir durmakta.

  - taahhüt ettikleri sürenin son gününde kargom elime ulaşmıştır. özet olarak yavaş fakat güvenilir bir firma olduğunu söyleyebilirim. bu arada müşteri hizmetleri gerçekten çok iyi, hiçbir zaman sorularınızı cevapsız bırakmıyorlar. -
 • istatistiklere katkı olması adına bilgi veriyorum;

  sipariş bedeli 108.00tl

  çıkış 22 ekim
  varış 2 kasım
 • birer gün ara ile 2 sipariş verdiğim ve elime vergi ödemeden ulaştıran internet sitesidir. fakat fiyatları yükselterek üzmüştür.

  sipariş tarihi : 3-4 kasım 2018
  teslim tarihi : 14 kasım 2018
 • 2 adet ürünümde gelmedi, birinin parasını aldım diğerinin tekrar gönderilmesini istedim, diğeri tekrar gelmedi sonuç olarak 2'sininde parasını aldım. çok güzel site lakin cargo tracking olmadan kötü maalesef.
 • 14’ünde verdiğim siparişin son teslim günü bugündü ama hala ortada bir şey yok, site hakkında zaten çok bilgi yok kıllanmaya başladın iyiden. gelirse editlerim gelmezse buradan söverim artık. olumlu tecrübesi olan arkadaşların destek mesajlarına açığım.

  edit: siparişim 2 parçaydı bir tanesi geldi -son teslim tarihinden sonra- diğeri kayıp. takipsiz kargo diye çöktüler herhalde. iş adresimi vermiştim kaybolma ihtimali yok çünkü.
 • kargolarım 4 ay sonrasında geldi. ama geldi yani güvenilir site