şükela:  tümü | bugün
  • farklı ülkelerde farklı fiyatlar mümkündür . geolocation ile açılışta istenilen ülkeyi istenilen dile ya da sayfaya yönlendirebilirsiniz .

app olarak var

https://apps.shopify.com/geoip-country-redirect

kendim yapayım diyorsanız . açıyorsunuz dosyaları koyuyorsunuz redirecti liquid ile muhtemelen .
  • kullanımı inanılmaz basit, hızlı ve güvenilir e-ticaret altyapısı.
    detaylı bilgi için şöyle türkçe bir kaynak önerebilirim: eticaretebasliyorum.com
  • wix'ten terfi ettiğim güzel hede. 1 aydır kullanıyorum henüz hiçbir sorun yaşamadım. bazen eklemek istediğim şeyler olunca freelancer dan coder tutup hallettiriyorum. faturaları basılı faturama tam oturacak şekilde entegre ettirmek gibi.

ödeme olarak payu ile çalışıyoruz ancak bugün sanal pos için bilgi istediğim garanti den şu cevabı aldım;

"merhaba

shopify alt yapısı bankamız sanal posunun kurulumunu tam olarak desteklememektedir. sanal posu kullanmak istediğiniz ihtiyaca göre shopify tarafıyla görüşmelisiniz.

eğer shopify tarafı bankamız sanal posunu ihtiyacınız dahilinde karşılayabiliyorsa garanti bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

bilgilerinize sunarız."

burada herkes garanti pos sorunsuz çalışıyor entegreli demiş sonradan problem yaşayan varsa yesillendirebilir.
  • e-ticaret altyapıları arasında adam gibi adam diyebileceğimiz kaliteye sahip sistemdir. liquid dilini biliyorsanız geliştirmesi, düzenlemesi çok kolaydır. 5-10 taneye yakın site kurdum, freelancer olarak destek veriyorum ve bir kez teklediğini görmedim. gerçekten çok iyi sistem, e-ticaret'e girip fazla uğraşmak istemeyen kullanıcılara öneririm.
  • dün akşam itibariyle nasdaq'daki %6,5'luk düşüşü gözüme tuhaf geldiğinden, açılışla birlikte yapıştırdığım, gün içinde geri toplayacağından emin olmam sayesinde kısa günün karını cebime koyduğum nasdaq'da işlem gören güzel e-ticaret altyapısı şirketi. special thanks to tobi lütke
  • eklenti veya şablon geliştirme konusunda beni yeşillendirebilirsiniz.
  • öncelikle: ytd

dünü yine %2 civarı düşüşle kapatıp gün içinde %2,34 yükseliş yakalayan kağıt. yine kısa günün karını vermiştir. yine de yarın çeyrek sonuçları açıklayacağından ihtiyatlı olmakta faydalar var.

(bkz: sen beni güldürdün allah da seni güldürsün)
    (bkz: daytrading)
  • hisseleri sörf yapmasını bilen için son bir haftada güzel dalga yapan teknoloji şirketi.
    her gün %2-3 dalgası var. adettendir. ytd
  • web tasarimindan “0” seviyesinde anlayan ben için wix mi shopify mi yoksa baska bir alternatif mi bilemedim, tek urun satacagim, minimal ve sade bir site hedefliyorum. uzmanlar icin bir yesil uzaktayim.
  • gün içinde yine 304 - 321 aralığında gidip gelip %2-3'lük dalgasını yaptı. gerçekten böyle başarılı olup da bu kadar dalgalanan hisse hiç görmemiştim. yine aldık bekliyoruz. viski puro hazır. yarın akşama rengini belli eder. adettendir: ytd