şükela:  tümü | bugün soru sor
 • amatör-profesyonel demeden gönderilen kısa filmlerin belli bir kalite süzgecinden geçirilerek yayınlandığı bir oluşum.

  "kendi öykülerimizi anlattığımız filmler yapıyor; dünyayı ve hayatımızı bu yolla sorguluyor ve yorumluyoruz. biz bu yolda ilerlerken; sizlerin de farklı, yepyeni ve benzersiz öykülerinizi keşfedip tanıtma sorumluluğunuzu üstlenmeyi planlıyoruz.
  inanıyoruz ki geleceğin ünlü bir yönetmeni, bir festivalde keşfedilmeyecek; önce internete damgasını vuracak, bireysel hayran kitlesini yaratacak…
  o halde hikayelerinizi sizin adınıza, kendi kitleleri ile buluşturmamıza; onları tanıtarak dünyaya açmamıza ne dersiniz?"

  misyonu ile yola çıkan ekip;

  "danışmanlarımız tarafından seçilen filmler; türlerine göre, sitemize eklendikten sonra online olarak izlenecek ve ‘izlenme oranına’ göre derecelendirme sistemiyle listelerde yerlerini alacak.
  her ay bizimle olacak bir konuğumuz kendi seçtiği kısa filmlerin bir listesini sunacak.
  zaman zaman kısa filmlerle kariyerlerine başlamış yönetmenlerimizin yolculuk hikayelerini dinleyeceğiz.
  kısa filmlerinizin, usta film eleştirmenleri tarafından izlenmesini sağlayarak; onların yorumları, eleştiri ve önerileri ışığında bir yol haritanızın oluşmasına yardımcı olmaya çalışacağız.
  bu amaçla, kısa filmlerle ile ilgili festivallere sizin için katılıp, sektördeki yenilik, eğilim ve gelişmeleri sizinle paylaşmayı hedefliyoruz. ulusal ve uluslararası festivalleri takip ederek sizlerin de bu konuda bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacağız.
  film çekimlerinde karşılaştığınız zorluklara danışmanlarımız ile çözüm bulmaya çalışacağız.
  kitlesel fonlamaları takip ederek sizlerin de takip edilmesini sağlamaya çalışacağız."

  vaadinde bulunuyor.

  özetle, yapmış olduğunuz/olacağınız kısa filmleri görücüye çıkarıp vitrin olarak kullanacağınız, bu vitrinden belki de hayal ettiğiniz noktalara erişecek kanallar bulacağınız bir platform.
 • an itibariyle tıklayıp çok beğendiğim ancak filmlerin kısalığına rağmen site isminin fazla uzun olduğunu düşündüğüm site.