şükela:  tümü | bugün
 • sourberry'nin shoutbox mantiginda calisan fasilitesi. sozluk yazari ya da destekci degil iseniz yazdiklarinizi yalnizca dj okuyabiliyor ama. (bkz: shoutbox)
 • içindekini haykır gibi bir fasilite. pek şukela*.
 • sourberry'nin en sevdiğim fasilitesi. böylece zeki müren de artık bizi görüyor (daha kolayca). kendisine shotberry diyorum efendim diyo. bi de tersten akmasa süper olacak.
 • ziyaretçi/incici değil de giriş yapmış bir sözlükçü pardon suser* olsanız bile, yalnızca dj'e (ortamdaki dj'lere diyelim) mesaj göndermek için mesajınızın başına ünlem işareti koymanız gereken fasilite.

  örneğin:
  !açmayın dedeler
  yazıyorum, kimse birşey görmüyor, ama dj'ler:
  03:19 ‹`[[disq]]`› açmayın dedeler
  görüyor.
 • bi yandan başka sekmede bişi okumaya çalışırken, bi yandan da, shoutberry'de bana mesaj var mı, diye dönüp dönüp sourberry sayfasına bakmaktan, aynı paragrafı 5 kez okumak zorunda kaldığım fasilitedir.

  adımıza bişi yazılınca facebook'taki gibi bi sesli uyarı geliverse mesela... fena mı olurdu?

  (bkz: tık tık tık)
 • bu fasilitede mesajın başına ünlem koyunca o fısıltı bütün dj'lere gidiyor. altında "göndereceğiniz mesajın başına ünlem işareti koyarak dj'e fısıldayabilirsiniz." yazdığı için ben yayındaki, yanında mis gibi notası olan dj ile çok özel çok samimi sırlarımı paylaşıyorum sanarken, bunu elalem de duyuyor. aileler yıkılıyor.
 • yayındaki dj e yapılan sarkıntılığı bile meşrulaştıran kullanıcıları bulunmakta, çok kötü lan. yayındaki kız arkadaşımı rahatsız eden birini 30 dakika susturunca, şöyle bir mesaj aldım;

  "-biyolog olcakmisim- kız arkadaşın mı her kimse bilmiyorum ama radyoya gelip dj lere asılacak kadar abazan değilim arkadaş. burada hep yaptığımız geyikler bunlar. bu kadar duyarlıysan yapma yayın falan. hadi yapıyosun, bana silent vermeye hakkın yok senin.
  (16.10.2010 11:56:34)"
  (olm 3 - 5 abazan böyle geyik yapın da, her nefes alana da bulaşmayın yahu)

  bunun haricinde millet eşini dostunu çağırmış. yayınla ilgili bir eleştiriye cevap veren dj' e, "sen işine bak, seninle mi muhattap oluyorum" diyen adamı iki gündür savunan djler var. cidden çok kötü lan, msniniz yok mu sizin ya?
hesabın var mı? giriş yap