• gondermelerden gondermelere kosan, ilkinden cok daha komik, hava ya da sac gibi zor 3d olaylari icin biraz dostlar dusmanlar gorsun misali abartarak, "iste biz yaptik" diyen, ki gercekten de takdir edilesi bir butunluk icinde olan, inanilmaz eglenceli, shrek serisinin ikinci filmi.
  • shrek 1'in orjinalligi ve guzelliginden uzak ama yine de eglenceli, gondermelerle dolu ikinci versiyonu. cevremdeki tum cocuklarin tercihi de shrek 1 ayrica...
  • filmin muhtesem sountracki icin:

http://www.shrek2soundtrack.com/
  • sanırım number one tv de, kısa bir konu anlatımı yapıldı. anladığım kadarıyla, shrek mahlukumuz bu sefer kendini prensesin babasına* kanıtlamaya çalışacakmış.
  • harika soundtrack albümü için (bkz: shrek 2 soundtrack)
  • tek elli pianistin piyano calisi ile beni benden alan, her sahnesi ayri bi zevkli animasyon. serinin ilkinden daha iyi.
  • filmdeki tek elli piyanist kaptan hook olmakla beraber bütün çocuk masallarına gönderme yaparak çok beğenmeyenlerin bile suratında bir tebessüm bırakmıştır bu film.
  • mükemmel bir animasyon olmuş. müzikleriyle olsun yaptığı göndermelerle olsun kurgusuyla olsun.

sırf puss in bots karakteri için ve livin la vida loca performansı için bile izlenebilecek bir eser.

birincisiyle ayırt edemiyorum ikisi de ayrı güzel.
  • anthonio banderas in sadece kedi oldugunda iyi biri olabilecegini kanitlayan film..bar sahnesi ise filmin kanimca doruk noktasi..yuzuk tayflari bile barin bir kosesinde demlenmekteler nick cave sarki soylerken..yada karistirmis olabilirim..

essek in "yoo yoo beyfendi sinir bozucu hayvan kategorisi dolu" dediginde ekrana souhpark karakteri gibi bakip 5 saniye sonra gulerken yere dusuyorsaniz aramiza hos geldiniz dedirten film..resmen dedirtiyor..balonlarla kovalama sahnesi gene essek in irkciliga dem vurmasi..essek e oscar verilmesini diliyorum..en iyi erkek hmm en iyi essek dalinda..
  • yuzuklerin efendisi'ne yaptigi gondermelerle yerlere yatirmis, sadece livin la vida loca icin bile izlenebilecek film.
hesabın var mı? giriş yap