şükela:  tümü | bugün
  • italyanca spallucciata...
  • beni kendine çağıran bir ida şarkısı. live versiyonunu da şiddetle tavsiye ederim

what is this weariness that waits for you?
    shrug
    you press your ankle against my arm
    this is the pressure that i love
    you always recommended it

it could be the door
    could be the phone
    for any intent or purpose
    you're not home
    you're up against the wall
    no real impression like breath on glass

i've got the apple in me too
    people are bluer than they ever imagined they might be
    looking through the boxes in the basement
    who were you then?
    your restlessness is emptier than the room we used to lived in
    here's wishing you the best
    the rest is always better left unsaid
  • güzel bir vücut geliştirme hareketi. deltoid(omuz) geliştirmek isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.
  • iğrenç bir vücut geliştirme hareketi. bu hareketle gelişecek kas gelişmesin daha iyi. lanet olsun o kasa. bu sporun da bir keyfi var. bench press'te, kelebekte, omuza indirmede, dambıl bicepste vesairede hissediyorsun. gücünü hissediyorsun, kasın çalıştığını. bu ney peki? böyle bir ıkınma hareketi gibi. gülünç bir hareket. ben yapanlara gülüyorum şahsen. şimdi prof badici abiler gelip "daha dün başlayan bazı mallar..." diye bana giydirmeye başlamadan evvel ben söyleyeyim. bu sporu yapmaya 2005'te başladım.
  • trapezler için yapılan izole bir harekettir ve hypertrophy amacıyla yapılır, upright row' a göre sakatlanma riski çok çok azdır.
  • hiç yapmadım yapmamda. benim gibi sevmeyenlere power clean öneririm, aşırı trapez çalıştırır. hem bacaklarınız falan da işe dahil olur tüm vücuda hakim olursunuz.
  • yapılışı sırasında omuzların ve başın öne hareket ettirilmesi acromioclavicular ve sternoclavicular eklemleri hareket yolundan saptırır ve büker. ilerleyen zamanda bu baskı clavicular osteolysis e sebep olur. çevirmeyin kardeşim omuzları. veya rear shrug deneyin. ayrıca (bkz: traps are the new abs)