• sahane vokale sahip, tekrar tekrar sabaha kadar dinlenebilicek sarkılarıyla, insanı saatlerce aglatan, uyutmayan, titreten, alıp baska yerlere goturen bi daha da geri getirmeyen* grup.
  • vocalistleri ''yeter lan ben gidiyorum'' diyip gruptan ayrılan,sorada '' lan bulamıcaz galiba vocalist'' diyip dağılan müzisyen topluluğu.
  • glass to sand şarkısıyla gönüllerdeki müzik tahtlarından birine oturan depresif grup...ölümcül sözler yazarlar...
  • yeni bir oluşumda** kararlılarsa saybianin vokalistlerini araklamaları gerektiğine inandığım grup...
  • second voice isimli şarkısıyla beni benden alan, bulunabilen tüm mp3'leri sabaha kadar playlist imden düşmeyen grup. internette şarkı sözleri doğru dürüst bulunamamakta ve beni üzmektedir.
  • (bkz: con funk shun)
  • ircop tarafından kullanılabilen bir komut. komutu yiyen kullanıcı o server da gıkını çıkaramaz.
  • (bkz: sans seraph)
  • (bkz: kai) olarak da bilinen(bkz: gobek adi) ve parmagi kesmenin zevk verdigi bir bicak markasi. bir adet premier gyutomun katlanma izlerine her baktigimda bicagi sivri kismindan yalamak geliyor icimden.

p.s: gunlerdir seki magoroku vintage serisinin 20 cmlik gyutosunu ariyorum ama ne internet ortamlarinda, ne new york ortamlarinda, ne de kasimpasa'da bulabildim. sanirim bu urunu sadece uk'de ve uzerinde gunes batmayan yerlerinde satiyorlar. bilgisi olan yardim edebilirse sevinirim.
  • hakkında internette hiçbir bilgi bulunmayan bir müzik grubudur.
hesabın var mı? giriş yap