şükela:  tümü | bugün
  • kadınlık hormonlarının olmadığını düşündüğüm insan.

bir kadın sevdiği erkeği bir başka kadınla paylaşmayı nasıl normal karşılayabilir anlamış değilim.
  • türkiye nin aydınlık yüzü serra yilmaz olamaz beyanatinda bulunan kişi. kapalı oldugu icin ezilen onca insanin sesi olma gayesinde cabasinda hedesinde olup söylemlerinde açık olanlar için gayet güzel cemkiriyor, esitlik adi altinda. kendisi beğenmeyenlerin bu ülkede yaşamamasını önermiştir, sanırım aynı önerme kendisine de sunulabilir. kendisi ile konuşanların kendisi sormadan ailelerinde ortulu insanlar olduğunu, ibadetlerini anlattigindan bahsederken cümlenin devamında benim de ailemde acik insanlar var ile kendini kendi icinde curutmustur .... öfkesine saglik öyle dolu dolu anlayis kusuyor..
  • üzerine en az 10 kuma getirilip düşündüğü gibi çenesi yüzünden dayak yemeli bu yobaz.
  • bakırköy 5. sulh ceza hakimliği'nin 2016/4465 d.iş sayılı ve 09.12.2016 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • meltem bankonun bir numaralı rakibi.
  • erişim engelleme olayı popüler olmaya başladı.
    ancak bizim zihnimizdeki düşüncelere erişim engeli getirilebilir mi! tabi ki hayır.

istediğiniz kadar engelleyin. siz bu ülkede her zaman ''eşine arkadaşını ayarlayan kadın'' olarak anılacaksınız.
  • ya bu kocasına arkadaşını şaapan şahıs değil mi? şahıs mı? neyse...
    hayır da, yaptın mı yapmadın mı? söyledin mi söylemedin mi? söylediklerinin sonuçlarına katlanacaksın bacım. ben sıçayım, sıvayayım, sonra hiç bi' şey söylenmesin... ne ala memleket.
  • hanımefendi sessiz sedasız başlığının altındaki entryleri mahkeme kararı ile sildirmiş. bi an hatırlayamadım kim olduğunu. sonra aydınlandım haaa bu hanımefendi eşine arkadaşını öneren kadın dı diye.

eşine bekar arkadaşını önerdiğini itiraf et milyonlar önünde. alsaydı boşanmazdım de. sonra mahkemeye başvur benim hakkımda yorum yapmışlar diye ve erişim engelleme kararı çıkar.

ne güzel istanbul be.
  • "çok eşlilik yasal olsun", efendime söyliim "doğru namazın yolu sağlıklı cinsel birleşmeden geçer" gibi vecizeleri üzerine hunisinden bahsettiğim için mahkeme kararıyla yazdıklarımı sildiren "muhafazakar yaşam koçu". ha bi de kocasına arkadaşını mı tavsiye etmişti ne? ben de kendisinin yalancısıyım.
  • kadınlara, arkadaşlarını kocalarına peşkeş çekme akını veren bir ''kadın''.