şükela:  tümü | bugün
  • kadınlık hormonlarının olmadığını düşündüğüm insan.

bir kadın sevdiği erkeği bir başka kadınla paylaşmayı nasıl normal karşılayabilir anlamış değilim.
  • bizzat kocasına pezevenklik yapmış kadındır. bir ateist olarak aklıma cem yılmaz ın hani marjinal bizdik skecini getiren şahsiyettir.
  • yakın zamanın en büyük trollerinden biridir.

yalnız kendisi bazı sebeplerden halkın tepkilerini ölçmek için kobay olarak kullanılıyor bana kalırsa. bir şekilde yakın gelecekte bazılarının alışması istenen, zorlanacakları düşünceleri kişisel olarak dillendirip tepkileri ölçüyor. böylece sonraki hamlelerde çıkartılacak yeni yasalar, kurallar, bazılarının ideallerindeki yaşam koşulları daha kontrollü şekilde hayatımıza sokulacak.

acaba kendisi bu durumun ne kadar bilincinde. belki de kendisine direktifler veriliyordur bu demeçler için, bilemiyoruz.
  • canlı yayında esra ceyda kardeşlerle tartışmaya girmiş.

sibel üresin nasıl olur da esra ve ceyda'yla tartışmaya girer diye düşünmüyorum da, ulan esra ve ceyda nasıl olur da sibel üresin'le tartışmaya girer?
  • türkiye nin aydınlık yüzü serra yilmaz olamaz beyanatinda bulunan kişi. kapalı oldugu icin ezilen onca insanin sesi olma gayesinde cabasinda hedesinde olup söylemlerinde açık olanlar için gayet güzel cemkiriyor, esitlik adi altinda. kendisi beğenmeyenlerin bu ülkede yaşamamasını önermiştir, sanırım aynı önerme kendisine de sunulabilir. kendisi ile konuşanların kendisi sormadan ailelerinde ortulu insanlar olduğunu, ibadetlerini anlattigindan bahsederken cümlenin devamında benim de ailemde acik insanlar var ile kendini kendi icinde curutmustur .... öfkesine saglik öyle dolu dolu anlayis kusuyor..
  • kendini; halvetin islamdaki yeri ve önemine adamiş, üreyemeyesice kadın.

her beyanı, cinsellik alt metni üzerine kurulu. "kadınların eses görevi, kocalarını mutlu etmektir" kabilinden lafında bile; yine, karı kocanin seks yaşamlarına atıfta bulunmaktadır. "adamın her istediğini yapın, itiraz etmeyin. yatakta bile! dinimiz 4'e kadar izin veriyor nasil olsa. bulur, isteklerini kabul edecek bir cariye" demek istemektedir. zaten kendisinin böyle birşeye (kumaya) itirazı olmayacağını da alenen söylüyor. "çoklu ortamında" mutluluklar o zaman kendisine!
  • rocco'nun muhafazakar kadın versiyonu.
  • twitter dolaylarından bir sanatçı.