şükela:  tümü | bugün
  • tuhaf bir kafa yapısına sahip. bildiğin "kölelik geri gelsin" diyor.

bu arada, adı soyadı "sibel üresin" ya, bence üremesin. bir tanesi yeter de artar.
  • kadınlık hormonlarının olmadığını düşündüğüm insan.

bir kadın sevdiği erkeği bir başka kadınla paylaşmayı nasıl normal karşılayabilir anlamış değilim.
  • kafası çok güzel. ne kafası bilmiyorum. naciye olabilir.
  • canlı yayında esra ceyda kardeşlerle tartışmaya girmiş.

sibel üresin nasıl olur da esra ve ceyda'yla tartışmaya girer diye düşünmüyorum da, ulan esra ve ceyda nasıl olur da sibel üresin'le tartışmaya girer?
  • türkiye nin aydınlık yüzü serra yilmaz olamaz beyanatinda bulunan kişi. kapalı oldugu icin ezilen onca insanin sesi olma gayesinde cabasinda hedesinde olup söylemlerinde açık olanlar için gayet güzel cemkiriyor, esitlik adi altinda. kendisi beğenmeyenlerin bu ülkede yaşamamasını önermiştir, sanırım aynı önerme kendisine de sunulabilir. kendisi ile konuşanların kendisi sormadan ailelerinde ortulu insanlar olduğunu, ibadetlerini anlattigindan bahsederken cümlenin devamında benim de ailemde acik insanlar var ile kendini kendi icinde curutmustur .... öfkesine saglik öyle dolu dolu anlayis kusuyor..
  • twitter dolaylarından bir sanatçı.
  • bu kadının ismini epey zamandır sağda solda hep duyarım.ne iş yapar necidir bilmem.ilk olarak esra ceyda kardeşlerle olan diyaloğuyla tanıdım ve o muhabbetten sonra hiçte merak edip kim olduğunu araştırmadım.sonuç olarak,bu benim için bir kayıp mıdır? hayır bence değildir.
  • üzerine en az 10 kuma getirilip düşündüğü gibi çenesi yüzünden dayak yemeli bu yobaz.