şükela:  tümü | bugün
  • allah akıl fikir versin dedirten kadındır
  • sibel ureyecekse fatmagul de uresin. onun sucu ne? dedirten kelime dizisi.
  • sibel üresin, bırakın kendi kendine üresin!
  • kul ile allah arasına kul girecek,kadın kaşındığından dayak yiyor, erkek çok eşli olabilir tarzı söylemleriyle yobazlar yobazı demekte bir sakınca görmediğim, seda sayanın sabah programında kadrolu olduğunu düşündüğüm kişidir.
  • bakırköy 5. sulh ceza hakimliği'nin 2016/4465 d.iş sayılı ve 09.12.2016 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • meltem bankonun bir numaralı rakibi.
  • erişim engelleme olayı popüler olmaya başladı.
    ancak bizim zihnimizdeki düşüncelere erişim engeli getirilebilir mi! tabi ki hayır.

istediğiniz kadar engelleyin. siz bu ülkede her zaman ''eşine arkadaşını ayarlayan kadın'' olarak anılacaksınız.
  • ya bu kocasına arkadaşını şaapan şahıs değil mi? şahıs mı? neyse...
    hayır da, yaptın mı yapmadın mı? söyledin mi söylemedin mi? söylediklerinin sonuçlarına katlanacaksın bacım. ben sıçayım, sıvayayım, sonra hiç bi' şey söylenmesin... ne ala memleket.
  • hanımefendi sessiz sedasız başlığının altındaki entryleri mahkeme kararı ile sildirmiş. bi an hatırlayamadım kim olduğunu. sonra aydınlandım haaa bu hanımefendi eşine arkadaşını öneren kadın dı diye.

eşine bekar arkadaşını önerdiğini itiraf et milyonlar önünde. alsaydı boşanmazdım de. sonra mahkemeye başvur benim hakkımda yorum yapmışlar diye ve erişim engelleme kararı çıkar.

ne güzel istanbul be.