şükela:  tümü | bugün
 • donanım haber forumunda özellikle elektronik eşya konusunda kullanıcıların uygun olduklarını düşündükleri (sıcak buldukları) ürünlere dair bilgi ve link verdikleri, çok işe yarayabilen bir köşedir. not: başka forumlarda da (aynı ad altında bile) vardır benzerleri eminim. #18888772

  link verelim suserlerin işine yarasın

  http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm
 • donanım haberin kendi başına bir oluşum halini almış en hareketli organı.

  küçük hesapların adamı nasıl olunur görmek için buradaki yorumları okumak yeterli. 1-2 lirayı hesaplayan adamlar var burada. 10 tl indirim için şehrin diğer ucuna gidenler var. evrendeki tüm fırsatları değerlendirmek zorunda hisseden alışveriş manyakları var.

  mesela, geçen marketin biri kampanya yapmış, demiş ki 19 mayısta kırmızı-beyaz giyinerek gelene şu kadar indirim. yorumlardan biri şöyle: "ben şimdi nereden bulacağım kırmızı beyaz kıyafeti?" e, gitme güzel kardeşim. gitme. evinde otur.

  bir de, bazı başlıklar çok komik oluyor, mesela biri "mediamarkt hoparlor ayagi firsat alev alev!!!" gibisinden bir şeydi, bana mütemadiyen erotik forumlardaki başlıkları hatırlatıyor.

  alev alev ne ya?! ahah:)
 • uzun bir süre her gece çinlilerin saldırısına uğramış meşhur donanım haber konu başlığı. google translate kullanılarak verilen çin alışveriş sitesi reklamları moderasyona gerçekten başa bela olmuştur.
 • donanımhaber 'in ucuz ürün düşkünü mudavimlerini barındıran hiç hesapta yokken borca girmenize sebep olan ayrıca sürpriz fiyatlarla ürün almanızı sağlayan güzel forum. ara ara kontrol etmekte fayda var . sayelerinde bedava uçak bileti aldığımı bilirim.
 • ölücülerin toplanma yeri. beleş ya da beleşten biraz pahalı bir ürünün haberi verilmişse on dakika içinde ürün ya stokta yok durumuna geçer, ya da fiyattaki yanlışlık düzeltilir.
 • insanların kayda değer gördüğü indirimleri paylaştıkları bir platform olmaktan çok uzaklaşmış, firmaların kendi reklamlarını yaptıkları bir fırsat sitesine dönüşmüştür.
 • son zamanlarda firmalar reklam ücretini verip sikindirik fırsatlar paylaşsada ara sıra güzel şeyler denk gelmektedir.

  680 tl satış fiyatı olan telefonumu, 2x50 tllik çek, 20+30+50 worldpuan ile alabilmemi sağladılar. adamlardaki vizyon kimsede yoktur.
 • ilginç bir donanımhaber forumu. bazen hediye çeki olaylarını abartıp, satıcıdan üstüne para falan alacaklar diye korkuyorum.
 • müdavimi oldugum site. yalniz bazi çok enteresan tipler var hakkaten, sinegin yagini cikartip suyunun suyunu hesaplayan. sonuc olarak çok faydasini gördüm ama bazen piyasa fiyatinin hakkaten altinda da olsa çokda ihtiyaciniz olmayan seyleri alabilirsiniz.
 • tam anlamıyla ölücü dolu bölüm. n11 düne kadar kraldı. şimdi n11 kampanyalarını kesti tü kaka oldu. sürekli n11'e sövüyorlar, "ban" diyorlar. e indirimli alırkan iyiydi değil mi? mezarcılar sizi!