şükela:  tümü | bugün
 • donanım haber forumunda özellikle elektronik eşya konusunda kullanıcıların uygun olduklarını düşündükleri (sıcak buldukları) ürünlere dair bilgi ve link verdikleri, çok işe yarayabilen bir köşedir. not: başka forumlarda da (aynı ad altında bile) vardır benzerleri eminim. #18888772

  link verelim suserlerin işine yarasın

  http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm
 • donanım haberin kendi başına bir oluşum halini almış en hareketli organı.

  küçük hesapların adamı nasıl olunur görmek için buradaki yorumları okumak yeterli. 1-2 lirayı hesaplayan adamlar var burada. 10 tl indirim için şehrin diğer ucuna gidenler var. evrendeki tüm fırsatları değerlendirmek zorunda hisseden alışveriş manyakları var.

  mesela, geçen marketin biri kampanya yapmış, demiş ki 19 mayısta kırmızı-beyaz giyinerek gelene şu kadar indirim. yorumlardan biri şöyle: "ben şimdi nereden bulacağım kırmızı beyaz kıyafeti?" e, gitme güzel kardeşim. gitme. evinde otur.

  bir de, bazı başlıklar çok komik oluyor, mesela biri "mediamarkt hoparlor ayagi firsat alev alev!!!" gibisinden bir şeydi, bana mütemadiyen erotik forumlardaki başlıkları hatırlatıyor.

  alev alev ne ya?! ahah:)
 • uzun bir süre her gece çinlilerin saldırısına uğramış meşhur donanım haber konu başlığı. google translate kullanılarak verilen çin alışveriş sitesi reklamları moderasyona gerçekten başa bela olmuştur.
 • ölücülerin toplanma yeri. beleş ya da beleşten biraz pahalı bir ürünün haberi verilmişse on dakika içinde ürün ya stokta yok durumuna geçer, ya da fiyattaki yanlışlık düzeltilir.
 • donanımhaber forumunun nevi şahsına münhasır köşesidir. takip edildiğinde gerçekten de çok sağlam indirimler yakalanabilmektedir. buradan öğrendiğim bir kampanya sayesinde dominos pizza'dan bir hafta boyunca bedava orta boy extravavanza pizza yediğimi bilirim.

  ayrıca 3 kuruşun hesabını yapan adamların ve açtığı başlığı (kampanyayı yapan markayı) babasının malıymış gibi savunan tiplerin yorumlarını görmek de oldukça eğlenceli. işiniz olmasa bile eğlenmek için arada bir bakmanızı öneririm.
 • insanların kayda değer gördüğü indirimleri paylaştıkları bir platform olmaktan çok uzaklaşmış, firmaların kendi reklamlarını yaptıkları bir fırsat sitesine dönüşmüştür.
 • son zamanlarda firmalar reklam ücretini verip sikindirik fırsatlar paylaşsada ara sıra güzel şeyler denk gelmektedir.

  680 tl satış fiyatı olan telefonumu, 2x50 tllik çek, 20+30+50 worldpuan ile alabilmemi sağladılar. adamlardaki vizyon kimsede yoktur.
 • sütlü çikolatanın fiyatının bile sıcak fırsat olarak sunulduğu forum bölümü. altına gelen yorumlar ise daha ilginç.

  - bugün izmir özdilek avm de gördüm 80 gr ülker sütlü ve bitter çikolata 1 tl

  - iyi fiyat.teşekkürler.

  - eskisehirdede 1 tl

  http://forum.donanimhaber.com/m_73448309/tm.htm

  gerçekten özdilek mağazasına gidip o çikolatalardan alan var mı merak ediyorum.
 • çok zeki adamlar barındıran forum bölümüdür.

  adamın biri 2,5 tl'lik super cornetto'yu 1 tl'ye almanın bug'ını bulmuş.

  "şuan süper cornetto kapağına bedava cornetto kampanyası var. ilk olarak 2,5 tl verip bir tane süper cornetto alıyoruz, sonra kapak karşılığı hediyesi olan 1,5 tl lik küçük cornettoyu almaya gidiyoruz. bakkala diyoruz ki; kapağın üstüne 1 lira daha vereyim süper cornetto alayım. bu işlem karşılığına tekrar bir süper cornetto ya sahip oluyoruz, ve bu zincir sonsuza kadar gidiyor."

  http://forum.donanimhaber.com/m_73897167/tm.htm
 • ilginç bir donanımhaber forumu. bazen hediye çeki olaylarını abartıp, satıcıdan üstüne para falan alacaklar diye korkuyorum.