şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu yeni kliması bir boka yaramayan otobüslerde yapanını gördüğüm anda tokatlayasim geliyor. o klima ağzına kadar dolu otobüse hic bir fayda etmiyor. içerideki havayı temizlemiyor. camdan gelen pufur pufur havanın yerini hic bir sey tutmaz.
  • otobüste yer verilmeyince çirkefleşen yaşlının bir diğer davranışıdır.
  • otobüslerin seraya dönmesine sebep olan insandır.
  • bencildir. başka bir sebebi yok. rahatsız olan konumunu değiştirir. biraz sağduyulu olalım ve empati kuralım lütfen. sıcak havada otobüs fırın gibi oluyor bir de millet terliyo falan üstüne de çeşitli gazlar çıkmıyor mu al sana düdüklü tencere. o kadar bencilsin ama daha kendini bile doğru düzgün düşünemiyorsun be canım.
  • yaşlıdır. yel vuruyordur. cereyan yapıyordur. adam gölgede 40 derecede yün yelek giyiyor, pencere acık olursa pert olur.
  • bunun bir de iş yeri servisinde hem azimle cam kenarına oturmaya kasıp hem de ayy boynum tutuluyo, hasta oluyorum, yeni duş aldım, bünyem hassas, rüzgar hemen çarpıyor diyip camı açtırmayan versiyonu vardır ki benim servisimin tamamı ne hikmetse bunlardan müteşekkildir. bazen ağızlarına ağızlarına çarpmamak için çok zor tutuyorum kendimi. uyuz götlekler.
    hırsını yeterince alamamaktan ilerigelen edit: kışın da aracın kaloriferlerini sonuna dek açtırıp kat kat hırka palto manto gocuk bere şapka atkı eldiven kar maskesi allah ne verdiyse giyinmiş halde oturabiliyor bu sıçtımın hassas bünyelileri. ben tişörtle durduğum halde bayılacak, kusacak, geberecek gibi oluyorum ama bunlar gıdım rahatsız olmuyolar abi nasıl iş anlamadım gitti cidden.
  • bahanesi "ceryan yapıyor, boyunlarım ağrıdı" olan teyzedir. arkadaki onlarca kişinin sıcaktan beyin kanaması geçirmesi onun için önemsizdir. hem pencere kenarına oturup hem de bu hareketi yapması tezlere konu olmalıdır.
  • hayvan gibi güneş gelirken otobüsün perdesini kapatmayan insanla muhtemelen akrabadır.
    not: iç anadolu'dan artizlik yapmayın ulen! antalya'da da dışarıyı izlemeyiverin. eheh