şükela:  tümü | bugün
 • kapılarının önüne bir kap su koymayan kocaeli'lilere surprise motherfucker yapmışlardır.
 • video, yine hayvanlara karışan ve onları kovalayan bir adet yaşam formu içerir. kovalamak zorundadır çünkü bu yaşam formunun zihin yapısına göre, onun girdiği denize o canlıların girme hakkı yoktur. onlar pistir. hem de o koca denizi kirletecek kadar. ne desem gg.
 • harika bir kumu ve denizi olan kumcağız'da yaşanmıştır. emlak fiyatları şehir merkezi ile yarışır, çoğunlukla sahile yakın kısım sosyetik diye tabir edilen insanlardan oluşur. genellikle emekli bankacı, emekli devlet memurlarından oluşan hayvan sever bir mahalledir.
 • geçen sene kamyonun kasasını doldurmuş bir kamyon insan denize mahallece gelmişti, köpeklerin canı yok mu? yiyin beni aç kalmayın çok tatlılar.
 • en azından bazı yaratıklar gibi denize sıçmayacakları kesindir.
 • en azından denize elbiseyle girmemişler.
 • beni cok mutlu eden goruntudur. nedense hayvanlarin bu tur hareketleri ayri bir mutluluk, huzur kaynagi benim icin. belki de arap yuzunden.

  arkadasimin kopegi her sabah evlerinin bahcelerinden cikar ve yaklasik 1 km'lik mesafedeki sahile gider serinler geri gelirdi, eger biz erken bi saatte gidiyorsak bize katilirdi. kimsenin de bir sikayeti yoktu hatta yol ustunde esnafla ve onlarin kopekleriyle ya da sokak kopekleriyle selamlasmalarina (bazi selamlasmalar kavgayla da sonlanabiliyordu tabi) bir cok kez denk gelmisimdir. bazi sabahlar sahile gitmediyse eger yol ustundekilerin sizin kopek bu sabah yoktu, bir sey yok insallah tarzinda merakli sorulariyla da karsilasmiyorduk degil. o bolgenin insanlari bunu gayet dogal karsilamakta ve hicbir sikinti gormemekteydi. ne kopek insanlari rahatsiz ederdi ne de insanlar onu demek isterdim fakat kac kere yuzmekten korkan canim hayvanin ustune, tam butun vucudunu suya sokmusken bir tek boynu disaridayken en korkak ve savunmasiz oldugu anda su atmaya calisan hatta bazen bacagindan tutup suyun icine dogru suruklemeye calisan insanlar da vardi ama o kimseye zarar vermedi sadece serinledi ve gitti. diyecegim o ki rahat birakin su hayvanlari!

  son soz: ozluyoruz seni arap reis.
 • çok iyi yapmışlar. deniz onların da denizi. insanız diye tüm dünyayı sahiplenip hayvanların sadece bizim izin verdiğimiz yerlerde bulunmasına izin veriyor olmamız yetmezmiş gibi, denizleri de mi onlardan esirgeyeceğiz? gelin güzellikler, donlu amcalar gitsin siz gelin hatta.
 • suru liderinin en onde ilerledigi kalabalik bir suruye ait goruntuler.